Teknoloji

HUAWEI P30 Serisi ile Baktığından Fazlasını Gör

0

Üstün fotoğrafçılık yetenekleriyle herkese #BaktığındanFazlasınıGör diyen HUAWEI P30 Pro; Leica Dörtlü Kamera Sistemi, 50x yakınlaştırma sunan SuperZoom özelliği, yüzde 40 daha fazla ışık hapseden SuperSpectrum sensörü ve mükemmel gece fotoğrafçılığı performansıyla kullanıcılara gözle göremeyecekleri detayları dahi gösterebileceğine dikkat çekiyor.

Sunduğu eşsiz özelliklerle TIPA (Technical Image Press Association) tarafından “Dünyanın En İyi Kameralı Akıllı Telefonu”, Avrupa Donanım Birliği EHA tarafından “2019’un En İyi Akıllı Telefonu”, MWC 2019 Şangay’da ise “En İyi Akıllı Telefon 2019” unvanlarını kazanan Huawei P30 Pro filminde, P smart 2019 reklam filminde olduğu gibi yine Türkiye’nin saklı güzellikleri ön plana çıkarılıyor. İzleyiciler; baktığından fazlasını görmeye, yeni rotalar keşfetmeye ve fotoğrafçılık konusunda en iyiyi deneyimlemeye davet ediliyor.

Pure ve Kala Film imzası taşıyan tanıtım filmi, HUAWEI’nin stratejisinden prodüksiyonuna kadar her aşaması Türkiye’de hazırlanmış farklı bir lansman filmi. 10 günde tamamlanan çekimlerde Kayseri’nin Yılkı Atları’yla ünlenmiş Hürmetçi Sazlığı, Antalya’nın doğal güzellikleriyle büyüleyen Kekova Körfezi ve son zamanlarda doğasıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Rize’nin Huser Yaylası gösteriliyor.

Huawei P30 lite: Gücünü Tasarımından Alıyor
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Sennheiser GSP 600, GSP 550 ve Game Zero İle Performansınızı Artırın

  Previous article

  Private Division ve V1 Interactive Disintegration’ı Duyurdu

  Next article

  You may also like

  More in Teknoloji