Teknoloji

Huawei P9 Ön Siparişle Gittigidiyor’da

0

Huawei’nin mobil fotoğrafçılığa yeni bir bakış açısı getiren son amiral gemisi Huawei P9, Türkiye pazarına girişinin hemen öncesinde, özel fırsatlarla, http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/huawei-p9-226828798 adresinde Gittigidiyor’daki yerini aldı.

Ön Sipariş’e Özel Harman Kardon Fırsatı

Popüler e-ticaret sitesi Gittigidiyor’un Cadde sekmesi altında yer alan Huawei resmi satış sayfasından erişilebilecek olan P9, ön sipariş geçen kullanıcılar için avantajlı seçeneklerle sunuluyor. P9’u ön sipariş döneminde satın alacak kullanıcılar, sınırlı sayıda sunulan Harman Kardon markalı taşınabilir Bluetooth hoparlöre de sahibi olacak. Harman Kardon’un 550 TL değerindeki taşınabilir hoparlörü, aynı zamanda şarj ünitesi işlevine de sahip.

Huawei P9 sahiplerine sunulan bir diğer avantaj ise VIP Garanti servisi. Huawei VIP Hizmet kapsamındaki P9’un, satış tarihinden itibaren üç ay içerisinde oluşabilecek ekran hasarları, ilk seferinde Huawei garantisi altında olacak ve hasarlı ekran ücretsiz değiştirilecek. Bu opsiyon, tüm Huawei P9 sahipleri için geçerli olacak.

Gittigidiyor Huawei mağazasını ziyaret eden kullanıcılar, P9’un yanı sıra, Huawei’nin yakın dönemde Türkye pazarına sunduğu; G8, P8 Lite, GR5 ve Y5C modelleri arasından da seçim yapabilecekler.

Huawei P9, 2.399 TL’lik tavsiye edilen perakende satış fiyatı ile pazara sunuluyor.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

HTC Vive ile Sanal Gerçekliğin Ticari Kullanımını Yaygınlaşacak

Previous article

E3 2016’nın EA Sürprizleri, Yeni Videolar ve Daha Fazlası

Next article

You may also like

More in Teknoloji