Teknoloji

HyperX’den Yeni Klavye: HyperX ALLOY FPS

0

Oyuncular ve performans tutkunları için ürettiği özel ekipman ve donanımlarıyla dikkat çeken HyperX, yeni oyuncu klavyesi HyperX ALLOY FPS’yi satışa sunuyor. Çelik alaşımlı çerçevesi, dinamik aydınlatma efektleri, minimalist kompakt tasarımıyla göz dolduran HyperX ALLOY FPS, oyunculara en iyi tuş hassasiyetini sunarak rekabette avantaj kazanmalarına yardımcı oluyor.

Cherry MX Blue mekanik tuş anahtarlarıyla donatılmış olan HyperX ALLOY FPS, oyuncuları en iyi performansa taşımak için tasarlandı. Kırmızı arka ışıklandırması ve kişiselleştirme için ayarlanabilir 6 farklı LED moduyla dikkat çeken klavye, beraberinde kırmızı renkli ekstra WASD/1234 butonlarıyla geliyor. %100 anti-ghosting ve N-Key rollover fonksiyonuyla oyunculara üst düzey deneyim vadeden HyperX ALLOY FPS, oyun sırasında kesintileri önlemek için Windows tuşunu kolayca etkisizleştirme seçeneği de sunuyor.

24 Şubat, Cuma günü 469 TL fiyat etiketiyle satışa sunulacak olan mekanik klavye ve diğer HyperX ürünleri hakkında bilgi almak için http://www.hyperxgaming.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Dragon Ball Xenoverse 2 PS4 İnceleme

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

​Lego Batman Oyuncakları Happy Meal’larda

Previous article

AMD Ryzen ile Köklerine Geri Dönüyor

Next article

You may also like

More in Teknoloji