Teknoloji

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Türk Telekom Mağazalarında

0

Türk Telekom, yeni nesil iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ı 20 Ekim’de Türk Telekom mağazalarında satışa sundu.

Türk Telekom olarak en yeni cihazları en uygun koşullarla müşterilerine sunduklarının altını çizen Türk Telekom Satış ve Müşteri İlişkileri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, “Türk Telekom olarak ‘Fırsat bu Fırsat’ mottosuyla, müşterilerimizi, en yeni mobil teknolojilerle en kolay ve en uygun yolla buluşturmaktan gurur duyuyoruz. Bu doğrultuda, merakla beklenen iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ı avantajlı tarifelerimizle beraber 36 aya varan taksit seçenekleri ile satışa sunduk” dedi.

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus, yepyeni cam tasarım, uzay grisi, gümüş ve altın olmak üzere seçkin renk seçenekleri, bugüne kadarki en dayanıklı cam, Retina HD ekran ve A11 Bionic çip özelliği ile yeni nesil iPhone olma özelliğini taşıyor. İki cihaz da en iyi artırılmış gerçeklik deneyim için tasarlandı. Dünyanın en popüler kamerası şimdi çok daha iyi ve kablosuz şarj özelliği ile iPhone yeni güçlü bir yetenek kazanıyor. iPhone 8 Plus 12-megapiksel çift kamera ile geliyor. iPhone 8 Plus ayrıca, iPhone’a dramatik stüdyo ışığı efektleri getiren “Portre Işığı” özelliğiyle de geliyor ve bu sayede kullanıcılar, 5 farklı ışık stiline sahip derinlik efekti ile etkileyici portreler

yakalayabiliyorlar.

Türk Telekom müşterileri, iPhone’un yeni model cihazlarına mobil, ev telefonu ya da evde internet faturalarına ek olarak 36 ay taksit seçenekleriyle sahip olabilecekler.

Türk Telekom müşterileri, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın teklif detaylarına www.turktelekom.com.tr adresinden ulaşabilir.

iPhone hakkında detaylı bilgiye www.apple.com adresinden ulaşılabilir.

-Basın bülteni

iPhone 8 Ve iPhone 8 Plus, Çok Yakında Türk Telekom Mağazalarında

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Razer Streamer Sertifikalı Yeni Yayın Donanımlarını Duyurdu

Previous article

Razer Electra Ailesini Yeniledi – Electra V2 Oyuncu Kulaklığı Sizlerle

Next article

You may also like

More in Teknoloji