Teknoloji

Lenovo Y50 İle Oyun Yeniden Başlıyor

0

Herkes için farklı ihtiyaca ve kullanım şekline uygun benzersiz ürünler yaratan teknoloji lideri Lenovo, üstün performans sunan Y serisi dizüstü bilgisayarlarıyla, özellikle bilgisayar oyunu tutkunlarının yüzünü güldürüyor. Kusursuz bir multimedya deneyimi sunan Lenovo Y serisi dizüstü bilgisayarlar, Ultra HD ekranları, güçlü grafik işlemcileri ve özel ses sistemleri sayesinde oyunseverlerin hayalindeki bilgisayar olarak dikkat çekiyor.

TAŞINABİLİR OYUN MERKEZİ

Ultra HD ekranın sunduğu kusursuz görüntü kalitesiyle film, oyun ve resimlerin adeta hayat bulduğu Lenovo Y50, JBL® stereo hoparlörleri sayesinde müzik dinlerken, oyun oynarken veya video seyrederken canlı ve benzersiz ses deneyiminin keyfini sunuyor. NVIDIA® GTX-960M’ye kadar bağımsız grafik işlemci seçenekleri sayesinde grafik performansını da en üst seviyeye çıkaran Lenovo Y50, 1TB SSHD’ye kadar depolama alanıyla, tüm oyunlarınız ve ortam dosyalarınız için bolca alana sahip. Loş ışıklı ortamlarda kolay yazı yazmak ya da karanlıkta oyun oynama deneyimini artırmak için alttan aydınlatmalı klavye özelliği ile de dikkat çekiyor.

Y70+touch_Hero

GENİŞ EKRANDA OYUN KEYFİ

Geniş ekranda oyun keyfi sunan Lenovo Y70 dokunmatik modeli ise 17,3 inç full HD ekranı ile parlak ve ayrıntılı görsellerle süslü olağanüstü bir multimedya performansı sunuyor. Dokunmatik ekran sayesinde dizüstü bilgisayara yepyeni bir ektileşim imkanı katan Y70, en iyi kullanıcı deneyimi için 10 parmak dokunuşlu çoklu dokunmatik ekran teknolojisini kullanıyor. Oturum açmanız için entegre web kamerasını kullanan yüz tanıma yazılımı Veriface Pro sayesinde parola yazmadan oturum açabilir, bilgisayarınızın güvenliğini artırabilirsiniz.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

SXSW 2015 Oyun Ödülleri Sahiplerini Buldu

Previous article

18 Mart Çanakkale Zaferi Her Yönüyle Yandex’te

Next article

You may also like

More in Teknoloji