Teknoloji

Logitech G ile Galibiyetin Tadını Çıkarın

0

Oyun aksesuarlarının lideri Logitech G, oyunseverlerin ve e-Spor oyuncularının yorumlarından yola çıkarak tasarlanan yeni klavye ve mouse’larını düzenlediği basın toplantısıyla tanıttı.

LOGITECH G302 DAEDALUS PRIME

eSPOR OYUNCULARININ GÖZDESİ: LOGITECH G302 DAEDALUS PRIME MOBA GAMING MOUSE

Dünyanın dört bir yanında Team SoloMid, Cloud9, CJ Entus Frost, CJ Entus Blaze ve Invictus Gaming gibi profesyonel MOBA oyuncuları tarafından da test edilen Logitech G302 Daedalus Prime™ MOBA, en üst aşamadaki profesyonel eSpor oyunlarının zorlu şartları için özel olarak tasarlandı.

Logitech G302, aynı zamanda el hareketlerini ekrandaki aksiyonlara en doğru şekilde yansıtabilmek için özel lens tasarımı, aydınlatma geometrisi ve algoritmaları birleştiren Logitech’in Delta Zero™ sensör teknolojisini de sunuyor.

G302’nin metal yaylı germe sistemi, sağ ve sol tıklamaların daha hızlı ve doğru işlev görmesi için ayarlanmıştır. Mükemmel oyun keyfinin yanı sıra tuşları saniyede 5 tıklamayı kaydedebilen Logitech G302, önemli oyunlarda mağlubiyet ve galibiyet için fark yaratan seri ateş etme tıklamalarıyla başa çıkmayı garanti ediyor.

Logitech G302, altı adet programlanabilir tuşu ile oyun deneyiminizi kişiselleştirmenizi sağlıyor. Programlanabilir tuşlar sayesinde kısa yol tuşlarından karmaşık makrolara kadar her şeyi yapabilirsiniz. Mükemmel sonuçlara direkt kutudan çıkan standart konfigürasyon ile ulaşabilir veya Logitech Gaming Software kullanarak tuşlara herhangi bir oyun komutu veya çoklu komut makrosu atayabilirsiniz. Logitech G302’nin sunduğu hızlıca erişilebilen dört DPI ayarı ile mükemmel pikselde hedefleme için kolayca vites küçültebilir veya yüksek hızlı navigasyon için vites yükseltebilirsiniz.

Hafif tasarımıyla dikkat çeken G302’nin çok düşük sürtünmeli ayağı ve ultra dayanıklı birincil tuşları, eSpor oyuncuları tarafından iki yıl boyunca günde 15 saat kadar oynanarak test edildi. 20 milyon tıklamaya dayanıklıLogitech G302’nin savaşlarda sizi kurtarabileceğinin güvencesiyle rahatça oyun oynayabilirsiniz.

 

LOGITECH G402 HYPERION FURY

DÜNYANIN EN HIZLI GAMING MOUSE’U: LOGITECH G402 HYPERION FURY FPS GAMING MOUSE 

Dünyanın en hızlı oyun mouse’u olan Logitech® G402 Hyperion Fury™ Ultra-Fast FPS Gaming Mouse, Logitech’in özel Fusion Engine™ sensör teknolojisi ile saniyede 12 metre’nin üzerinde hatasız tarama ve  Logitech Özel Delta Zero™ Sensör Teknolojisi ile rakipsiz hassasiyet sunuyor. Ayrıca, hafif materyalden yapılmış olması ve düşük sürtünme özelliği hızlı hareket etmesini sağlıyor.

Logitech özel Delta Zero teknolojisi ile Hyperion Fury’de kesin nokta atışı teknolojisi sağlıyor. DPI ayarlarına hemen erişebilir ve maksimum hassasiyetle hatasız pikselde pusuya geçebilir veya hızlı manevralara atlayabilirsiniz. Logitech Gaming Software kullanarak beşinci DPI ayarını ekleyebilir ve oyun deneyiminizi sevdiğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz. DPI değiştirme özlliği ile Hyperion Fury 4000 DPI’dan 240 DPI’a bir göz kırpması kadar hızlı şekilde geçerek savaşın kaosunda başarılı olmanız için gereken esnekliği sağlar.

Hyperion Fury, Logitech Gaming Software ile isteğe göre programlanabilir sekiz adet tuşa sahip. Kişisel ayarlarınız maksimum hız ve erişim için hafızaya kaydedilebilir. 1-milisaniye rapor hızı ile Hyperion Fury tüm komutlarınızın anında yerine getirilmesini sağlar.

LOGITECH G502 PROTEUS CORE

AYARLANABİLİR OYUN MOUSE’U: LOGITECH G502 PROTEUS CORE TUNABLE GAMING MOUSE

Logitech® G502 Proteus Core Tunable Gaming Mouse, dünyanın ilk 12.000 DPI sensorünü ileri düzey yüzey ve ağırlık ayarlama özelliği ile birleştirerek, galibiyet potansiyelinizi en üst seviyeye ulaştırmanıza yardımcı oluyor.

Proteus Core, Logitech G özel Delta Zero™ teknolojisi ile dünyanın en güçlü ve kesin sensörünü sunar. Sıfır sensör ivmesi, sıfır düzleştirme veya filtreleme ve sıfır piksel dönme ile 200’den 12.000’e kadar çıkan geniş bir DPI aralığını birleştiren G502, paralel olmayan takip performansı ve duyarlılığı sunmak üzere tasarlanmıştır. Saniyede 300 inch (762 cm) hareket izleyebilir.

Proteus Core, size uygun performansı otomatik yeniden yapılandırmak için, oyun yüzeyinin eşsiz fiziksel ve yansıma özelliklerine göre sensör ayarlama imkanı sunuyor. Böylece hangi oyun yüzeyini kullanıyorsanız kullanın, en yüksek takip hızına ulaşabilir ve en düşük havalanma mesafesine erişebilirsiniz. Bu yüzden ister yumuşak ister sert, ya da açık renk veya koyu renk mousepad kullanın, mümkün olan en iyi takip yansımasını alabilirsiniz.

Fiziksel hissi ve performansı en üst seviyeye ulaştırmak için Proteus Core size mouse’un ağırlığını ve denge merkezini 3.6 g’a kadar ayarlama olanağı sunuyor. Oyun üzerinde tamamen kontrolü elde edebilmek için Logitech Gaming Software’ini kullanabilir, herhangi bir komutu veya makroyu, Proteus Core’un belleğinini kontrol eden 32-bit ARM işlemcisinin sayesinde 11 programlanabilir düğmeden birini kullanarak yeniden atayabilirsiniz.

Birçok oyun mouse’ları esneyen ve bükülen yekpare bir anahtar-levha sunarken, Proteus Core’un kendine ait sağ ve sol anahtarları sert ve sabit bir platform sağlayarak daha kesin, sağlam ve tatmin edici tıklama sağlıyor. Hissi, hızı ve doğruluğu yükseltmek için her bir tuşun altında mekanik micro anahtarlar kullanıyoruz. Özel dual-mod hiper-hızlı kaydırma tekeri, doğru ve net kullanım ve hızlı web kaydırması için geliştirilmiştir.

LOGITECH G910 ORION SPARK

DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ MEKANİK OYUN KLAVYESİ:  LOGITECH G910 ORION SPARK

Oyun tutkunları için özel olarak geliştiren yeni mekanik klavye Logitech® G910 Orion Spark RGB Mechanical Keyboard,  özel Logitech Romer-G anahtar ile diğer mekanik tuşlara göre %25 daha hızlı harekete geçiş özelliği sunuyor.  70 milyon tuş darbesine dayanıklı Orion Spark, pazardaki diğer ürünlere kıyasla yoğun oyun oynamadan kaynaklanan aşınmaya karşı %40 daha uzun ömürlü.

Orion Spark’ın her bir tuşunun aydınlatması, 16.8 milyon farklı renk seçeneğiyle özelleştirilebiliyor. Tuşları, büyülerin ya da diğer komutların izini sürmek için dilediğiniz renk ile işaretleyebilir, kurulumunuza uyması için renkleri değiştirebilir ya da oyuna göre renkleri ayarlayabilirsiniz. Orion Spark, birçok İOS ve Android cihazını destekleyen ve Arx Control verilerine kolay ulaşım sağlayan dışa çekilebilen tablaya sahip.

Karmaşık komutlara daha kolay ve hızlı erişmek için oyun kontrollerini ve macroları Orion Spark’ın programlanabilir dokuz G tuşuna atayarak özelleştirebilirsiniz. Logitech Gaming Software kullanarak kolayca kurulabilen Orion Spark,  maksimum uyumluluk için üç profil üzerinden 27 komuta kadar destekliyor.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

DeFacto İnova ile Yaratıcı Çözümler

Previous article

Samsung, 850 EVO’yu Tanıttı

Next article

You may also like

More in Teknoloji