Teknoloji

Logitech, “Tasarımla Gelen İnovasyon 2018” Ödülünü Kaptı

0

Geçen Şubat ayında Fast Company’nin “Tasarımda En Yenilikçi 10 Şirket” listesine girmeye hak kazanan Logitech, bu yıl ürün tasarımına verdiği önem nedeniyle MeetUp ve CRAFT özelinde ikinci kez ödüllendirildi. Logitech MeetUp ayrıca, AV Awards 2018’de “Yılın Video Konferans Ürünü” seçilerek başarısını kanıtladı.

Tasarımla Gelen İnovasyon 2018” ödülü, tasarım, iş ve inovasyonun kesişiminde bulunan yaratıcı çalışmaları onurlandırmak için önemli bir ödül olarak göze çarpıyor. Hepsi bir arada konferans sistemi Logitech MeetUp, “Workplace” kategorisi kapsamında ödül alırken, “Product” kategorisinde ise yaratıcı tuş takımına sahip gelişmiş klavye CRAFT ödüllendirildi.

Logitech MeetUp ve CRAFT, Fast Company’nin, moda, mimari, grafik tasarım/veri görselleştirme, sosyal yarar, kullanıcı deneyimi gibi 397 kriteri arasından, 16 şirket kategorisindeki 2.800’den fazla başvuru içinden seçildi.

Chilling Adventures of Sabrina İçin Yeni Video
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Razer Phone 2 Tanıtıldı – İşte Özellikleri

Previous article

Soulcalibur VI İnceleme

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Teknoloji