Teknoloji

Logitech’ten Teknoloji Tutkunu Babalara

0

Babalar Günü’nde şık ve kullanışlı bir hediye almak isteyenler, teknolojiyi yakından takip edenler için Logitech birbirden şık ve konforlu hediye alternatifleri sunuyor. Bu yıl Babalar Günü’nde babanızı şaşırtın ve ona teknolojiyi daha da sevdirecek Logitech ürünlerinden birini hediye edin.

Müzik Tutkunu Babalar İçin Mükemmel Ses Kalitesi: X100

Küçük boyutuna rağmen yüksek kalite ses sunan Logitech X100, bluetooth bağlantısı, beş saat pil ömrü ve telefon görüşmeleri için tasarlanan dahili mikrofonu ile müzik tutkunu babanızın dileği her yerde müzik keyfini doyasıya yaşamasına yardımcı olur. Özgün tasarımıyla dikkat çeken ve mikro-USB kablosu sayesinde kolayca şarj edilebilen Logitech X100’ün gri, sarı, turuncu, kırmızı ve yeşil olmak üzere beş farklı renginden biri ile babanızın kalbini yeniden fethedebilirsiniz.

Logitech X 100 Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 109 TL (KDV dahil)

Oyun Seven Babalar İçin: G430

Logitech G430 ile artık tüm oyunların galibi babanız olacak. Logitech G430, ayak seslerinden sirenlere kadar her sesi Dolby® Headphone teknolojisi ile 360 derecelik ses alanı yaratarak üstün kalite sunar. Dolby Kulaklık 7.1 surround ses ile yedi ayrı kanala kadar ses verilerini ve düşük frekans efektlerini duyabilirsiniz. Uzun oyun seansları için yumuşak ve rahat bir kullanım sunan yıkanabilir kulaklık yastıkları bulunan G430’nun gürültü engelleyen mikrofonunu kullanmadığınız zamanlarda kolayca katlayıp kaldırabilirsiniz.

Logitech G430 Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 299 TL (KDV dahil)

TV’den Vazgeçemeyen Babalar İçin: K400

Eğer televizyon babanız için vazgeçilmez bir tutku ise Logitech’in kablosuz klavyesi K400, 10 metrelik kullanım mesafesi ve dahili dokunmatik yüzeyi ile yeni nesil akıllı televizyonları koltuktan kalkmadan kolayca kontrol etme konforunu sunuyor. Logitech K400 ile Youtube’daki bir videonun sesini açmak, fotoğrafların slayt gösterisini durdurmak veya izlenen filmle ilgili sosyal medyaya yorum yazmak artık çok kolay. Neredeyse hiç ses çıkarmayan, parlak yazı karakterli tuşları sayesinde az ışıklı ortamda bile tuşları rahatlıkla görmenizi sağlayan Logitech K400’ün Logitech Unifying nano alıcısına Unifying uyumlu beş cihaz daha eklenebiliyor.

Logitech K400 Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 99 TL (KDV dahil)

Seyahat Tutkunu Babalar İçin: Type +

Logitech’in iPad Air için tasarladığı klavyeli koruma kılıfı Logitech® Type+, hafif ve ince tasarımı, çift taraflı koruma özelliği ile dikkat çekiyor. Seyahat tutkunu babanızın iPad Air’ni her türlü darbe, çizilme ve sıvı dökülmelerine karşı korumak için özel olarak tasarlanan Logitech Type+, özel dizilmiş iOS kısayol tuşlarını içeren yeni geliştirilmiş Bluetooth® klavyesi ile rahat ve kolay yazma deneyimi sunuyor. Otomatik uyanma ve otomatik uyku özelliği ile kılıfı kapattığınız zaman off, açtığınız zaman on moduna geçen Logitech Type+, enerji tasarrufu sağlıyor.

Logitech Type + Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 279 TL (KDV dahil)

 

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Periscope Artık Türkçe!

Previous article

Logitech’ten Eğlenceli Bir Oyun Deneyimi

Next article

You may also like

More in Teknoloji