Teknoloji

MediaMarkt, Büyük Yaz Kampanyası Ürünlerini Açıkladı

0

MediaMarkt, yaz aylarının tam ortasına denk gelen dönemde “Büyük Yaz Kampanyası”nı başlatmış ve ferahlatacak indirimler sunmuştu. Kampanya sonrası ise en çok satılan ürünleri açıklayan MediaMarkt’a göre teknolojisevelerin ilk tercihleri akıllı telefonlar oldu.

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı teknoloji perakendecisi MediaMarkt, yazın en sıcak günlerini teknolojiseverlerin içini ferahlatacak bir indirim kampanyası ile karşılamış ve onlara önemli fırsatları sunmuştu. Televizyonlardan bilgisayarlara, akıllı telefonlardan aksesuarlara, elektrikli küçük ev aletlerinden klima ve vantilatörlere kadar binlerce üründe gerçekleşen indirim sonrası teknolojiseverlerin en çok tercih ettiği ürünler açıklandı.

MediaMarkt’ın verilerine göre hareketli geçen indirim kampanyası süresince teknolojiseverlerin en çok tercih ettiği ürün Samsung Galaxy A9 Petrol Mavisi oldu. Akıllı telefon kategorisinde yoğun ilgi gören bir diğer ürün Apple iPhone 7 32GB Gold olurken kampanyada en çok satılan diğer ürünler ise yaz sıcaklarının da etkisiyle klima ve vantilatörler oldu.

NBA 2K20’nin Müzik Listesi Belli Oldu
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  NBA 2K20’nin Müzik Listesi Belli Oldu

  Previous article

  Kazananı Tahmin Et, Overwatch League Token’larını Kap

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in Teknoloji