Teknoloji

MMD, Philips BDM3470UP Modelini Yeniden Piyasaya Çıkartıyor

0

Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, Philips BDM3470UP modelini yeniden piyasaya çıkartıyor: Philips BDM3470UP şimdi mağazalarda bulunabilir.

34 inçlik (86.7 cm) bu UltraWide QHD monitör, ofiste üretkenliği artırmak ve evde keyfi maksimize etmek için geniş yelpazede yer alan yüksek performans özellikleri ve yenilikçi teknolojiler ile donatıldı. CrystalClear ve IPS teknolojisi görüntülerin ışıldayıp renklerin öne çıkmasını sağlarken UltraWide MultiView ekran ise kullanıcılara çalışmak ya da oynamak için gereksinim duydukları alanı veriyor. USB 3.0 ve HDMI uyumluluğu ekranın kullanışlı bağlantılara sahip olmasını sağlıyor, SmartErgoBase taban ise herkes için optimal rahatlığı garantiliyor.

Göz kamaştırıcı panoramik görüntüler
Philips BDM3470UP modelini izlemek bir keyif. UltraWide 21:9 formatı, CrystalClear Quad HD 3440 x 1440 çözünürlük ile de birleşince, kullanıcıların birinci sınıf panoramik görüntülerin keyfini muhteşem ayrıntılarla çıkarabilecekleri anlamına geliyor. Monitörün zaten etkileyici görsel performansı ise fotoğraflara bakmayı, film izlemeyi, ve hatta internette gezinmeyi bile gözler için bir zevk haline getiren fark edilir derecede keskin görüntüler ve harikulade renkler sağlayan IPS teknolojisinin gücü ile daha da büyüyor. Ayrıca IPS ekranı, 178/178 derecelik oldukça geniş görüntüleme açıları sunarak, kullanıcıların ekranı neredeyse her açıdan görüntüleyebilmelerini sağlıyor — bu da, ailecek film izlerken ya da tek bir ekran üzerinde grup çalışması yaparken ideal bir özellik. Üstelik Philips’in BDM3470UP modeli, SmartUniformity ile de donatıldı. Bu, renk ve parlaklık dalgalanmalarını ortadan kaldırarak fotoğrafçıların, grafik sanatçılarının, tasarımcıların ve diğer görsel sanatlar profesyonellerinin, görüntülerindeki renk doğruluğuna tam bir güven duyabilmelerini sağlayan bir özellik.

Daha fazla yayılacak yer
Philips’in BDM3470UP modeli, kullanıcılara bütün projelerinde pek çok alan sunan, geniş formatta, 34 inçlik (86.7 cm) bir ekran. İster tek başınıza ister bir grupla birlikte çalışın, bu monitör geniş hesap tablolarını, yan yana yerleştirilmiş şema karşılaştırmalarını, ayrıntılı CAD-CAM operasyonlarını ya da bir seferde bunların hepsini birden açacak yeterli alana sahip. Öte yandan MultiView özelliği, kullanıcıların eş zamanlı ekranda izlemesi için çoklu cihazları bağlamalarını sağlayarak monitörün çok yönlülüğünü daha da artırıyor. Çoklu görev yürütme uzmanları, üretkenliği artırma ve hatta kullanıcıların tek bir ekranda işi ve eğlenceyi birleştirmeleri sözünü veren bu özelliğe kesinlikle bayılacaklar. Kullanıcılar eğer olur da biraz daha fazla alana gereksinim duyarlarsa, BDM3470UP modelinin ultra dar çerçevesinden yararlanarak daha da fazla alan – ya da gerçek anlamıyla sürükleyici bir oyun deneyimi- için ek monitörlerle çalışma alanını genişletebilirler.

Maksimum konfor ve rahatlık
Philips BDM3470UP modeli kullanıcıları, konfor ve konektivite özellikleri sayesinde bu monitörün kapasitesinden kolayca yararlanabilecekler. Bilgisayar başında geçen uzun bir günün yorucu etkisini hafifletmek için kullanıcıların monitörü eğip sağa sola çevirmeleri, rotasyon yapabilmelerini ve hatta en doğru açı ve yükseklik için monitörü neredeyse masa düzeyine indirmelerini sağlayan SmartErgoBase bulunuyor. Kullanışlı kablo yönetim özelliği sayesinde ise taban, çalışma alanının yayıntısını bile azaltıyor — BDM3470UP modelinin birçok rahat çözümünden sadece biri de bu. Ayrıca bu model, standart USB 2.0’den neredeyse 10 kat daha hızlı iletim hızları sağlayan Süper Hızlı USB 3.0 ile de donatıldı. Monitör, kişisel bir bilgisayardan ya da tüm AV kaynak türlerinden tek bir kablo ile iletilen yüksek kalitedeki dijital video ve ses verilerini kabul etmek için gerekli bütün donanıma sahip bir şekilde HDMI için de hazır bir şekilde sunuluyor. Üstelik Philips’in BDM3470UP modeli bitmez tükenmez işitsel ve görsel keyif için yüksek kalitedeki, iki stereo hoparlör ile de donatıldı.

Philips BDM3470UP 759 USD tavsiye edilen perakende fiyatından piyasada bulunabilir.

Razer, Yeni Mekanik Klavyesi Razer Blackwidow Lite’ı Tanıttı
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

HyperX ve Allied Esports, HyperX Esports Arena Las Vegas’ı Duyurdu

Previous article

Battlefield 5’e Özel Kampanya Başlatıldı

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Teknoloji