Teknoloji

MMD, Philips’in 241B7QUBHEB ve 272B7QUBHEB USB Dock İstasyonlu Monitörlerini Piyasaya Çıkartıyor

0

MMD, her ikisi de USB kenetleme istasyonuna sahip, 24 inçlik Philips 241B7QUBHEB ve 27 inçlik Philips 272B7QUBHEB LCD monitörünün piyasaya çıktığını duyuruyor.

USB C tipi portlu bir USB dock esnekliğini IPS teknolojisinin görsel performansına taşıyan ya da açılır kapanır bir web kamerasının sunduğu güvenliği, SmartErgoBase tabanın rahatlığı ile birleştiren bu yeni Philips monitörleri iş için biçilmiş kaftan.

Basitlik ve üretkenlik
Philips’in 241B7QUBHEB ve 272B7QUBHEB modelleri, DisplayLink teknolojisi ile donatılmış, dahili bir USB dock istasyonuna sahip. Bu da, kullanıcıların sadece tek bir USB kablosu sayesinde, bilgisayarlarını hızlı ve güvenli bir şekilde ağlara bağlamalarını, dosya iletmelerini, video izlemelerini, ve daha fazlasını yapmalarını sağlayan evrensel bir portun rahatlığını sunuyor. Tuş takımı, fare, RJ-45 Ethernet kablosu da dahil olmak üzere tüm çevre birimleri, monitörlerin dock istasyonuna bağlanarak bir yandan üretkenliği artırırken bir yandan da kablo yayıntısını azaltıyor.
Ayrıca DisplayPort çıkışı sayesinde, çoklu yüksek çözünürlük ekranları da tek bir kablo ile birbirine bağlanabilir. Son olarak, USB 3.2 yüksek hızlı veri iletim teknolojisi, kullanıcıların süper hızlı veri aktarımı yapabilecekleri anlamına geliyor. Üstelik, bunu yaparken, bilgisayarlarını hızlı bir şekilde doğrudan monitörden şarj edebilecekler.

Göz alıcı görüntüler
Canlı, keskin görüntüler isteyen profesyonelleri, şüphesiz Philips 241B7QUBHEB ve Philips 272B7QUBHEB modelleri memnun edecek. Her iki monitör de TN panellerinin aksine, tutarlı bir biçimde zengin ve canlı renkler sunan IPS teknolojisi ile donatıldı. Bu teknolojinin beraberinde getirdiği doğruluk ve parlaklık, pek çok başka mesleğin yanı sıra, özellikle grafik tasarımcılarına, CAD mühendislerine, fotoğrafçılara ve video düzenleyenlere uygun. IPS panel aynı zamanda, 178/178 derecelik aşırı geniş görüntüleme açıları da sunuyor, bu da ekranın 90 derecelik pivot modunda iken bile, üst düzey görüntüleme kolaylığı için neredeyse her açıdan izlenebileceği anlamına geliyor. Daha da nefes kesici görseller için, Philips 272B7QUBHEB modelinde kayda değer parlaklık ve muhteşem, ışıl ışıl renkler için CrystalClear Quad HD çözünürlüğün yanı sıra Ultra Wide-Color teknolojisi de bulunuyor.

Kullanıcılar ve çevre için koruma
Philips 241B7QUBHEB ve Philips 272B7QUBHEB modellerinin her ikisi de, hem kullanıcıları hem de çevreyi korumak icin bir dizi özelliğe sahip. Yenilikçi, güvenli, yüz tanıma teknolojisine sahip bir Windows Hello açılır kapanır web kamerası, kullanılmadığında güvenli bir şekilde kaldırılabiliyor, böylece birilerinin izinsiz olarak gözetleme riskini ortadan kaldırıyor. LowBlue Modu gibi göz dostu bir teknoloji ve kullanıcıların monitörlerinin ihtiyaçlarına en iyi uyacak şekilde en doğru yüksekliğe ve açıya konumlandırmalarını sağlayan, ergonomik SmartErgoBase taban sayesinde,
fiziksel konfor da düşünülmüş. Enerji tasarrufu sağlayan PowerSensor gibi teknolojiler, %85 tüketici sonrası dönüştürülmüş plastik, PVC/BFR içermeyen gövde, cıva ya da kurşun içermemesi ve %100 geri dönüştürülebilir ambalaj malzemesi sayesinde bu monitörler çevre ile de dost. İleri görüşlü, üretkenlik artırıcı Philips 241B7QUBHEB monitörü ve Philips 272B7QUBHEB monitörü sırasıyla 409 USD ve 619 USD tavsiye edilen perakende fiyatlar üzerinden piyasada bulunabilir.

MMD, Philips’in SmoothTouch’a Sahip Ekranını Tanıttı
Mehmet Nalçakan
Annesi Lara Croft oynarken yancı olmaktan buralara kadar geldi. Crash Bandicoot'taki gizli karakter veya Solid Snake'in bilinmeyen klonu olabilir.

ADATA’dan Dayanıklılığın Sınırlarını Zorlayan Hafıza Kartı

Previous article

Chapter, Sekizincisi ile 21 Eylül’de Ortaköy Feriye’de

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Teknoloji