Teknoloji

PayPal Nakit Kart’ın Web Sitesi Yenilendi

0

En kapsamlı ön ödemeli kart PayPal Nakit Kart’ın web sitesi www.paypal-nakit.com yenilendi! Online olarak ve mağazalarda, hem yurtiçinde hem yurtdışında yapılan alışverişlerde tek kartla rahatça ödeme kolaylığı sunan PayPal Nakit Kart’ın yeni web sitesi de kullanıcı rahatlığı esas alınarak tasarlandı. Site mobil uyumlu hale getirildi, artık herkes istediği zaman, dilediği yerden, cep telefonu ve tabletle de siteye erişebiliyor.

Değişikliğe adresinden başlanan PayPal Nakit Kart’a artık www.paypal-nakit.com ‘dan ulaşılıyor. Bununla birlikte site çok daha rahat kullanabilecek şekilde yeniden düzenlendi. Müşterilerden alınan geri bildirimler doğrultusunda Yardım Merkezi yenilendi, satış noktaları için daha kolay bir navigasyon opsiyonu eklendi. Ayrıca İngilizce seçeneği, e-posta ile yardım, yıllık kalan limiti öğrenebilme, Online Hizmetler’i mobil olarak yönetme ve şifre gönderme ile kullanıma açma-kapama siteye eklenen özellikler arasında bulunuyor.

PayPal Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölge Direktörü Kıvanç Onan “Geçen yıl hizmete sunduğumuz Nakit Kart, Türkiye’deki tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlandı. Nakit Kart’ı daha da kullanışlı hale getirmek için yürüttüğümüz çalışmalar kapsamında Nakit Kart’ın web sitesini yeniledik ve mobil uyumlu hale getirdik. Böylece sitemize mobil cihazlardan erişimi daha da kolaylaştırdık. Tüketicilerin ihtiyaç ve taleplerini dikkate alarak, uluslararası birikimimiz ve inovatif yaklaşımımızla kullanıcılarımızın hayatlarını kolaylaştırmaya devam edeceğiz” dedi.

Ön ödemeli sistemiyle paranın kontrolünü tüketiciye veren Nakit Kart, banka veya kredi kartı bulunmayanlar, güvenlik endişeleri nedeniyle kartlarını internet üzerinde kullanmak istemeyen 15 yaş ve üzeri herkes için kolay bir fonlama aracı. PayPal Nakit kartı almak da kullanmak da çok kolay. TEB, MasterCard ve Ininal işbirliğiyle geliştirilen ve herhangi bir banka hesabı gerektirmeyen PayPal Nakit Kart, Migros, D&R, Teknosa mağazalarından veya internet üzerinden kolaylıkla satın alınabilir. Karta TEB ATM’leri ve Migros mağazalarında para yükleyebilir, MasterCard geçen tüm tüm bankaların ATM’lerinden yurtiçi ve yurtdışında para çekebilirsiniz. PayPal Nakit Kart gerek ücretleri gerek özgürce kullanım olanakları ve yenilenen web sitesiyle kullanıcılar için pazardaki en avantajlı ve kullanması en kolay kart.

https://www.paypal-nakit.com web sitesi üzerinden kart başvurusu yapabilir;

https://www.paypal-nakit.com/tr/kartsatisparayuklemecekmenoktalari adresinden satış, para yükleme ve çekme noktalarını görüntüleyebilir; https://www.paypal-nakit.com/tr/ucretlervelimitler adresinden ücret bilgilerini öğrenebilir; kartla ilgili tüm soruların cevaplarını ise ‘Nakit Kart Yardım Merkezi’nde https://www.paypal-nakit.com/tr/yardim bulabilirsiniz.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Spotify’ın Bilimsel Şarkı Listesiyle Güne Enerjik Başlayın

Previous article

Hayali Muhabbetler Başlıyor!

Next article

You may also like

More in Teknoloji