Teknoloji

Sınırlı Sayıdaki Samsung Galaxy Note 8 Star Wars Paketi Sizleri Bekliyor

0

Star Wars’ın yeni filmi Star Wars: Son Jedi için hazırlanan sınırlı sayıdaki Samsung Galaxy Note8 Star Wars Paketi Star Wars hayranlarını Kent Meydanı AVM -2 Çarşı Katı’nda bulunan Samsung’da bekliyor. 

Samsung Electronics Türkiye, özel bir fırsat paketi ile Star Wars: Son Jedi heyecanına katkıda bulunuyor. Star Wars hayranlarının ve teknoloji meraklılarının büyük ilgi göstereceği Galaxy Note8 Star Wars Paketi sadece sınırlı sayıda üretildi. Star Wars Paketi, siyah renk Samsung Galaxy Note8, Samsung Gear S3 Frontier, Star Wars: Son Jedi temalı Samsung Alcantara Galaxy Note8 kılıfı, Samsung Evo Plus 64 GB microSD kart ve Hasbro Star Wars Black Series Edition Action Figure ürünlerinden oluşuyor.

Yeni Nesil Ödüllü Samsung Soundbar Satışa Sunuldu

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

ARAL’dan Sömestr Tatiline Özel Oyun Kampanyası

Previous article

TP-Link’ten Güvenli ve Hızlı Modem Archer VR300 Tanıtıldı

Next article

You may also like

More in Teknoloji