Teknoloji

Sony Walkman ile Her Yerde Müziğin Tadını Çıkarın

0

Yeni giyilebilir WS413 Walkman ile müziğinizi yepyeni yerlere beraberinizde götürün. Deniz suyu ve toza dayanıklı yeni tasarım, çok çeşitli koşullarda daha fazla aktivitenin keyfine varmanıza imkân veriyor; sabah havuzda yüzerken, akşam sahilde koşarken veya karlı bir dağda yürüyüş yaparken size eşlik ediyor.

Egzersiz yaparken müzik dinlemek gerçek bir motivasyon sağlıyorsa, neden daha kolay hale getirilmesin? Kablosuz ve ergonomik tasarımı sayesinde kulak üzerine rahatlıkla ve mükemmel şekilde yerleştirildiğinden, Walkman®’in en önemli anlarda kulağınızdan kayacağından endişelenmenize gerek kalmıyor.

Sony WS413 giyilebilir Walkman® artık deniz suyu ve toza dayanıklı[1] olduğundan, kano kullanmak veya yüzmek gibi sevdiğiniz su sporlarının tadını çıkartırken sevdiğiniz şarkıları da dinleyebilirsiniz. Yeni tasarım, herhangi bir şekilde kısıtlanmanızı önlemek amacıyla hava direncini engelliyor. Bu özellik, yabancı maddelerin birikmesine direnen, korozyona karşı son derece dayanıklı bir dahili terminalin eklenmesi ile mümkün hale geldi. Ön kasanın yüzeyindeki paslanmaz kaplama Walkman®’inizin hem içeriden hem de dışarıdan korunmasını güvence altına alıyor.

WS413 konfordan taviz vermeksizin suyun sızmasına karşı bir engel oluşturmak üzere ince bir filmle kaplı özel tasarımlı kulak içi kulaklıklar ile birlikte sunuluyor.

Ancak, WS413 Walkman®’in keyfine varmak için sporla ilgilenmeniz gerekmiyor. Kum toleransı, plajda geçireceğiniz günler ve egzotik tatiller için de harika olması anlamına geliyor. Eşsiz sızdırmaz yapısı sıkıştırma oranlarını eşitleyerek Walkman®’inizin çeşitli ortamlarda toz geçirmez özelliğini korumasını sağlıyor. Daha da geliştirilmiş olan desteklenen sıcaklık özelliği, Walkman®’inizi -5°C ila 45°C arasındaki sıcaklıklarda tam potansiyeli ile kullanabileceğiniz anlamına geliyor.

Aynı zamanda, yeni “Ortam Sesleri” modu sayesinde, etrafınızdaki insan sesleri ve gürültülerden haberdar olmayı da seçebilirsiniz. Dahili mikrofonlar, etrafınızdaki ortam seslerini alarak cihazı kulağınızdan çıkartmak veya sesi kısmak zorunda kalmaksızın etrafınızdaki ortam ile temasınızı korumanıza imkân veriyor. Böylece motivasyonel müziğinizi durdurmak zorunda kalmaksızın, birlikte koştuğunuz kişi veya yoga eğitmeniniz ile iletişim kurabiliyorsunuz.

WS413 Walkman® Türkiye’de Mart 2016’dan itibaren temin edilebilecek.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Sony’den Yeni BRAVIA LCD TV Yelpazesi

Previous article

Kingston’dan Numerik Klavyeli USB Bellek DataTraveler 2000!

Next article

You may also like

More in Teknoloji