Teknoloji

Spotify Türkçe Müzik Arşivini Geliştiriyor

0

Dünyanın en büyük dijital müzik platformlarından biri olan Spotify, en güzel Türkçe parçaları müzik severlerle buluşturuyor. Teoman’dan Müslüm Gürses ve Ajda Pekkan’a kadar daha pek çok sanatçı artık Spotify’da.

Çocukluk zamanlarınızdan hatırladığınız “Medcezir” ve “Arnavut Kaldırımı” gibi şarkıların yanı sıra “Güm Güm” gibi son dönemin en çok dinlenen dans parçaları ve en sevilen müziklere Spotify sayesinde her yerden ulaşılabiliyor.

Türk müzikseverlerin uzun süredir beklediği bu gelişme ilgili konuşan Spotify Türkiye Ülke Direktörü Ergül Çivi;” Türkiye’de çok sevilen muhteşem sanatçılarımız var ve yerel müzik biz Türkler için her zaman bir gurur kaynağı olmuştur. Şimdi bütün Türkçe müzik hayranları platformumuzda sevdikleri sanatçıların şarkılarını dinleyebilir ve sevdikleri müziğin keyfini çıkarabilirler” dedi.

Spotify’in bu güzel haberi kutlamak için hazırladığı Türk müziğinin en hit parçalarından oluşan çalma listesine buradan ulaşabilirsiniz: https://open.spotify.com/user/spotifyturkey/playlist/0yAlr2Czo4Xx2KIAYrFqO0

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Dying Light İnceleme

Previous article

Bricks Blocks Yayında

Next article

You may also like

More in Teknoloji