Teknoloji

Turtle Beach Türkiye’de

0

Mağazalarda satışa başlamış olan Turtle Beach marka kulaklıklar, oyunculara, ergonomi ve rahatlık sunmayı amaçlıyor.

Turtle Beach, konsolda çok oyunculu oyunlarda geniş seleksiyonda öne çıkan, ödüllü oyun kulaklığı markası. İster profesyonel bir sporcu, ister sert bir oyuncu, ister gündelik bir oyuncu olun, isterseniz de yeni başlayan bir oyuncu olun, Turtle Beach, becerilerinize gerçekten hakim olmanıza yardımcı olacak olan bir oyun kulaklığı.

Yenilikçi ve ileri teknolojisi, inanılmaz ses kalitesi, net iletişimi, hafif ve rahat tasarımı ve kullanım kolaylığı Turtle Beach’i tüm dünyadaki oyuncular için hayran bırakan bir marka haline getiren özellikleridir. Xbox ve Playstation konsollarının yanı sıra PC, MAC ve mobil cihazlar için de uyumlu olan Turtle Beach oyun kulaklığına sahip olmak Türk oyuncular arasında rekabette avantaj sağlayacaktır.

Razer Abyssus Essential ile Giriş Seviyesi Farelere Razer Chroma Desteği
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Fortnite Türkiye Lansmanı Gerçekleşti

Previous article

Ölmek İçin 13 Sebep Dizisinin 2. Sezonundan İlk Görüntüler Paylaşıldı

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Teknoloji