Teknoloji

Yeni Yıla Özel Hediye: LG G3 Beat

0

LG Electronics yeni yıl hediyesi arayışında olanlara, sevdiklerini mutlu etmek için ne alacağım diye soranlara mükemmel bir öneriyle geliyor. LG’nin amiral gemisi LG G3 ile paralel birçok özelliğe sahip yeni LG G3 Beat, tüm kullanıcılara LG kalitesini çok uygun fiyatlarla sunuyor. Türkiye’de kullanıcılarla buluştuğu günden itibaren büyük ilgi gören LG G3 Beat, yeni yılda yakınlarınızı sevindirecek.

Yılbaşı selfie’lerinizi LG G3 Beat ile çekin

LG G3 Beat, 1.3 MP ön kamerası ile net ve kolay ‘selfie’ çekim imkanı sunuyor. Telefonun hiçbir yerine dokunmadan sadece bir el hareketiyle 3 saniye içinde mükemmel bir selfie çekebilmek artık mümkün. İki farklı renkte ışığa sahip olduğundan, flaş kullandığınızda bile kameranız daha doğal renk tonlarını yakalayarak en doğal selfie çekimini elde etmenizi sağlıyor. Sevdiklerinizle birlikte geçirdiğiniz en güzel yeni yıl eğlencelerinizi LG G3 Beat ile çektiğiniz selfielerle ölümsüzleştirin.

5 inç‘lik ekran boyutuyla geniş bir ekran tecrübesi sunan LG G3 Beat, üstün Quad-Core işlemcisi ve uzun süreli pil ömrüyle göz dolduruyor.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

İstanbul Buram Buram Kahve Kokacak

Previous article

DeFacto İnova ile Yaratıcı Çözümler

Next article

You may also like

More in Teknoloji