Teknoloji

Yenilenen Aspire V Nitro Serisi Türkiye’de!

0

Yenilenmiş Aspire V Nitro Serisi dizüstü bilgisayarlar son USB 3.1 Type-C bağlantı noktasını desteklerken, “Black Edition” Aspire V Nitro modelleri Thunderbolt’u 40Gbp’ye kadar hızlarla USB Type-C’ye taşıyan Thunderbolt 3’ü destekliyor. Tüm modeller, diğer 802.11ac ürünleriyle karşılaştırıldığında üç kata kadar daha hızlı[1] indirme sağlayan Qualcomm® VIVE™ 2×2 802.11ac Wi-Fi ve Qualcomm® MU | EFX MU-MIMO teknolojisine sahip. MU-MIMO ağları aynı anda birden çok cihaza hizmet sunabiliyor ve böylece birden çok cihazda daha yüksek verimlilik elde edilebiliyor.

Aspire V Nitro Serisi- Hızlı Şeritte Hayat

Aspire V Nitro Serisi dizüstü bilgisayarlar sarmal bir algı deneyimi ve ciddi bir bilgi işlem gücü arayan kişiler için tasarlanmış. 6. nesil Intel® Core™ işlemcilere sahip olan 2015 Aspire V Nitro Serisi, 32GB’a kadar DDR4 sistem belleği, NVIDIA® GeForce® grafikler ve SATA III SSD/SSHD/HDD depolama seçeneklerini barındırıyor. “Black Edition” modelleri, 4GB GDDR5 grafik RAM ile NVIDIA® GeForce® GTX960M grafiklerini ve genel olarak yalnızca ticari sunucularda bulunan yıldırım hızındaki NVMe PCIe SSD’leri destekliyor.

Hem 17 inç hem de 15 inç Aspire V Nitro modellerinin yenilikleri arasında ince kesim kenar tasarımı ve çığır açan yuvalı anten tasarımı yer alıyor. Anten, ekranın bir kenarında gizli bir şekilde konumlandırılmış olup ölü bölgesiz 360 derece WiFi kapsamasını garanti ediyor. Acer TrueHarmony Plus ile Dolby® Audio™ teknolojisi, dört dahili hoparlörün oyun, film ve müzik oynatımı için güçlü surround sesler vermesine yardım ediyor. Birinci sınıf “Black Edition” modelleri menteşe boyunca belirgin bir ışık çubuğuna, 4K %100 Adobe RGB seçeneklerine ve daha güçlü ve daha sessiz olan yalnızca 0,1 mm kalınlığındaki dünyanın en ince elle monte edilen metal bıçaklarını barındıran AcerDustDefender termal çıkışlarına sahip.

Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik

Acer Aspire V 17 Nitro 3999TL fiyatıyla, Acer Aspire V 15 Nitro 2899TL fiyatıyla edilebilecektir.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

SoloTürk ile Yeni Yılı Göklerde Karşılayın

Previous article

Yeni Yıla Yeni Nesil Bellek Çözümü: HyperX Savage USB 3.1

Next article

You may also like

More in Teknoloji