Yaşam

Gloria Jeans Coffees’ten Sonbahar Ve Kış Aylarına Özel Lezzet

0

Konsantrasyon ve enerji seviyesini destekleyen özelliğiyle kahve, diğer mevsimlere oranla sonbahar ve kış aylarında daha vazgeçilmez bir hal alıyor. Dünyada 50 ülke de 1200’i aşkın şubesiyle ve Türkiye de ise 23 ilde 65 şubesiyle kahve severlerin adresi olan Gloria Jeans Coffees doğanın sanat yaptığı sonbahar aylarını yine eşsiz lezzetlerle tatlandıracak.

Latte’nin Sonbahar Hali: Spiced Caramel Latte;

Chai tozunun eşsiz aromasının kahve ile buluştuğu Spiced Caramel Latte sonbahar ve kış aylarında vazgeçilmeziniz olacak. Chai tozunun içeriğinde bulunan çay, vanilya, tarçın ve zencefil bir arada yarattıkları enfes tadın ve içinizi ısıtmanın yanı sıra tarçın ve zencefil ile sizi kışın çetin şartlarından da koruyacak.

Yaz kış fark etmez soğuk kahveden asla vazgeçemem diyenleri de düşünen Gloria Jeans Coffees Spiced Caramel Latte’nin soğuk halini de kahve severler ile buluşturuyor.

Sonbahar ve kış aylarına en çok yakışacak Spiced Caramel Latte’yi denemeniz için sizleri Gloria Jeans Coffees şubelerine bekleniyorsunuz.

NIKE’tan NBA’ye Özel Kapşonlu Eşofman

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Beykent Üniversitesi’nde Casper’a Yoğun İlgi

Previous article

Facebook’tan Asılsız Haber Tespitine Yardımcı Eğitim Aracı

Next article

You may also like

More in Yaşam