GoDaddy’den Siber Güvenlik İçin McAfee İle İşbirliği

<span class="fa fa-user"></span>
Ceyda Doğan Karaş
Haberler
306
0

GoDaddy artık tüm SSL planlarıyla birlikte McAfee SECURE güvenlik mührünü sunarak, siber güvenlik hizmetlerini güçlendiriyor.

GoDaddy, küçük işletmelerin online müşterileri için daha fazla koruma sağlamak amacıyla yeni web sitesi güvenliği özelliğini sundu. Artık GoDaddy’nin tüm SSL planlarına McAfee SECURE güvenlik mührü entegre edildi. GoDaddy, bu işbirliğiyle güvenlik hizmetlerini güçlendirirken, küçük işletmelerin müşterileriyle güven ilişkisi kurmasına yardımcı oluyor.

Web güvenliği hem işletmeler, hem de müşteriler için büyük önem taşıyor. Travelers’ın raporuna göre 2015’te siber saldırılardan etkilenenlerin yüzde 60’ı küçük işletmeydi. Ayrıca, Google Chrome’da SSL sertifikası olmayan siteler için yakın zamanda hayata geçirilen “güvenli değil” uyarısı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından e-ticaret ekosistemindeki güven eksikliğinin önüne geçmek adına yürürlüğe alınan Elektronik Ticarette Güven Damgası gibi gelişmelerin de katkısıyla online alışveriş yapan tüketicilerin web güvenliğinin gerekliliği konusundaki farkındalığı her geçen gün artıyor.

McAfee SECURE güvenlik mührü ile gelen ürün gelişmeleri ve önemli özellikler şöyle:

  • İlk adımdan güvenlik: McAfee SECURE güvenlik mührü, mobil de dâhil olmak üzere web sitesinin tüm versiyonlarında gösteriliyor. McAfee güvenlik mührünün güvenliği ve online dönüşümü, güvenlik mührü olmayan sitelere göre yüzde 10’a kadar artırdığı biliniyor.
  • Tüm cihazlarda güvenlik: McAfee SECURE güvenlik mührü, akıllı telefondan tablete, tüm cihazlarda sorunsuz çalışıyor. Mobil trafiğin masaüstü trafiğini geçtiği günlerde mobil güvenlik stratejisine sahip olmak tüketici güvenini artırmak açısından önem taşıyor.
  • Proaktif koruma: McAfee SECURE küçük işletme sahiplerinin web sitelerini zararlı yazılım ve bağlantılar için proaktif bir şekilde tarayarak, teknik uzmanlık gerektirmeden ek online güvenlik katmanı sağlıyor.

Modern Combat Versus, Akıllı Telefonlarda ve Tabletlerde Yayında!