Beykent Üniversitesi’nde Casper’a Yoğun İlgi

<span class="fa fa-user"></span>
Ceyda Doğan Karaş
Teknoloji
827
0

Casper öğrencilerle bir araya gelmeye devam ediyor. Casper yetkilileri Beykent Üniversitesi’nde düzenlenen Kariyer Günü etkinliğinde öğrencilerle buluştu. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Casper’da kariyer fırsatları değerlendirildi.

Casper, 2 Ekim Pazartesi günü Beykent Üniversitesi’nde gerçekleşen Kariyer Günü’nde öğrencilerle buluştu. 3 bin öğrencinin katıldığı etkinlikte teknoloji sektöründe kariyer imkanları değerlendiren üniversite öğrencileri Casper ile ilgili detaylı bilgi aldılar.

Maslak-Ayazağa Yerleşkesinde “CV’ni kap gel, kariyerini taçlandır” sloganıyla gerçekleşen etkinlikte öğrenciler çoğunlukla yazılım ve ürün geliştirme gibi alanlara ilgi gösterdi. Etkinlikte dikkat çeken nokta ise finans bölümü okuyan öğrencilerin yoğun ilgisi oldu. Etkinliğe katılan öğrencilerin neredeyse tamamı Casper’ın tüm modellerini biliyor olması da bir diğer dikkat çekici nokta oldu. Casper’ın oyuncu serisinde çıkardığı son G600 oyuncu bilgisayarı ise öğrencilerden tam not aldı.

2017-2018 yılının ilk üniversite etkinliğini gerçekleştiren Casper, bu tarz etkinlikleri önümüzdeki aylarda da devam ettirerek öğrencilerle olan etkileşimi sürdürecek.

Önünde Uzun Zaman Geçireceğiniz Bir Monitörde Neler Aranmalı?