Razer, Ignition Labs İle Ortak Oldu

<span class="fa fa-user"></span>
Ceyda Doğan Karaş
Teknoloji
446
0

Razer, ödüllü Portal Wi-Fi Router’in yaratıcıları olan Ignition Design Labs ile bugün bir ortaklık kurduğunu açıkladı. Şirketler, Portal yönlendiricisinin özelliklerini ve performansını direkt olarak oyunlara yönelik olarak optimize etmek için işbirliği yaptı.

Donanım ve yazılım ekosistemini oyun ve eğlence için geliştirmeye devam eden Razer, bu alanda iyileştirmeye ihtiyaç duyan en önemli alanın cihazlar arası bağlantılar olduğunu gördü. Orta seviye yönlendiriciler çoğu zaman gecikmeler, ekran yırtılması ve arabellek nedenidir. Aynı kablosuz ağda üç kişi oyun oynarsa genellikle rahatsız edici sonuçlar ortaya çıkar. Mesh özellikli Portal Wi-Fi yönlendiricileri ise yaşanan bu aksaklıkları önlemeye yardımcı olur. Yeni teknolojilerle Portal, yüksek bant genişliği ile oyun oynama ve akışlı uygulamalar taleplerine başarıyla cevap verir.

Razer, Kurumun Kurucu Kurucusu ve CEO’su Min-Liang Tan, “Razer her zaman olduğu gibi oyunculuk alanındaki kategorileri, nihai performansın anlamını yeniden tanımlamak için sürekli olarak ilerletmeye devam ediyor.” dedi. “Şimdi de standartları karşılamak için Wi-Fi bağlantısını geliştiriyoruz. Hayranlarımız için dünyanın dört bir yanındaki en iyi oyun ve eğlence deneyimini sunabilmek bizim için hayati önem taşıyor.” cümlelerini sarfetti.

Amazon’dan Yeni Çözüm: Sumerian