Haberler

Razer KIYO X webcam ve RIPSAW X capture kartını duyurdu

0
Razer KIYO X webcam ve RIPSAW X capture kartını duyurdu

Razer, yayıncı ürün serisini yüksek kaliteli video akışı sağlamak isteyen geleceğin yayıncılarının istedikleri yerde kurup kullanabilecekleri iki yeni giriş seviyesi web kamera ve capture kartı, Kiyo X ve Ripsaw X ile genişletiyor. 

Razer Kiyo X USB web kamerası, 1080p 30FPS veya 720p 60FPS ile Full HD netlik veya ultra akıcı 60FPS akış seçeneği sunar. Razer Synapse’deki tamamen özelleştirilebilir ayarlarla yayıncılar, yerleşik Otomatik Odaklama ile keskin kalırken video ayarlarını anında özelleştirebilir. Kiyo X ayrıca, görüntülü konuşmalar ve yayınlar sırasında optimize edilmiş aydınlatma için PC monitörünü ışık kaynağı olarak kullanan özelleştirilebilir bir ücretsiz aydınlatma uygulaması, Razer Virtual Ring Light yazılımıyla birlikte geliyor.

Razer Ripsaw X’e özel capture kartı, 30FPS’de 4K çözünürlüğe kadar mükemmel video kalitesi sunar. Hem HDMI 2.0 hem de USB 3.0 kullanarak, DSLR’ler ve HDMI çıkışlı diğer el kameraları da dahil olmak üzere herhangi bir uyumlu kaynak cihazdan gelen içerik için maksimum ayrıntıyla sıfıra yakın gecikmeli bağlantı gerçekleştirir. Ripsaw X, PC kasanıza donanım kurmak zorunda kalmadan tak-çalıştır özellikli bir capture kart çözümü sunar ve tüm popüler akış programlarıyla uyumlu.

Razer Kiyo X ve Razer Ripsaw X, 30 Eylül 2021’den itibaren TSİ 18:00’da satışa sunulacak. Razer Virtual Ring Light yazılımı Ekim 2021’de satışa sunulacak.

Kiyo X, Razer.com’dan ve belirli perakendecilerden $79,99/89.99€’ya temin edilebilecek. Ripsaw X, Razer.com’dan 139,99$/139,99€’ya temin edilebilecek.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

FIST: Forged in Shadow – İnceleme

Previous article

Windows 11 Türkiye’de satışa sunuldu

Next article

You may also like

More in Haberler