Caffe Nero’dan Kahve Yanında Yepyeni Tatlı Lezzetler

<span class="fa fa-user"></span>
Ceyda Doğan Karaş
Yaşam
494
0

Caffe Nero, hazırlanan kaliteli İtalyan kahvelerine eşlik edecek yepyeni lezzetleri ile Ocak ve Şubat ayını renklendiriyor.

Kışa en yakışan lezzetlerin bir araya gelmesinden doğan Karamelli Lotus Kek, Red Velvet Oreo, Chocolate Trio ve Limonlu Kek, özellikle süt ile Espresso’nun mükemmel dengesini yansıtan Cortado, Macchiato ve Flat White ile uyum yakalıyor.

Caffè Nero’nun benzersiz Classico harmanıyla hazırlanan Espresso bazlı içecekleriyle leziz bir uyum yakalayacak olan Karamelli Lotus Kek, Red Velvet Oreo, Chocolate Trio ve Limonlu Kek ile kahve molaları günün en keyifli anları haline geliyor.

Karamel ile bisküvinin buluşmasıyla hazırlanan kahvenin en leziz eşlikçilerinden Karamelli Lotus Kek, bitter ve sütlü çikolatanın pandispanya kekin içinde harikalar yarattığı Chocolate Trio, limon ve vanilyanın karşı koyulamaz birlikteliğinden doğan Limonlu Kek ve Oreo bisküvisinin ekstra çikolata ile ahenk yakaladığı Red Velvet Oreo, özellikle süt ile Espresso’nun mükemmel dengesini vurgulayan Cortado, Macchiato ve Flat White ile bir araya geldiğinde damakları şenlendiriyor.

Ocak ve Şubat ayları boyunca kaliteli İtalyan kahvelerine eşlik edecek olan yepyeni Caffè Nero lezzetleri ile kış mevsimini en keyifli şekilde yaşamak mümkün.

Gloria Jeans Coffees’ten Sonbahar Ve Kış Aylarına Özel Lezzet