E3 2018

E3 2018 – Sony Playstation Konferansı Özel Duyurular ve Tüm Videolar

0

E3 2018 Sony konferansının yıldızları arasında The Last of Us Part 2, Destiny 2: Forsaken, Ghost of Tsushima, Control, Resident Evil 2 Remake, Trover Saves the Universe, Kingdom Hearts 3, Death Stranding, Nioh 2, Déraciné ve Marvel’s Spider-Man oyunları yer aldı.

The Last of Us Part 2

Hiç kuşkusuz E3 2018’in en büyük yıldızlarından biri olan The Last of Us Part 2, yayınlanan fragmanıyla oldukça dikkat çekti. Yayınlanan videoda aynı zamanda oynanış kısmında da birkaç ipucu ediniyoruz.

Destiny 2: Forsaken

4 Eylül tarihinde çıkış yapacak olan Destiny 2: Forsaken için hikaye fragmanı yayınlandı. Bazılarınızın içi çok burkulacak…

Ghost of Tsushima

Sucker Punch’ın geliştirdiği aksiyon ve macera oyunu için oynanış fragmanı yayınlandı. 1274’ün Japonya’sında geçen hikayemiz bizi zorlu bir yolculuğa çıkarıyor. Oyunun videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Control

505 Games ve Remedy’nin 2019 yılında piyasaya çıkartacağı oyun, bir süper kahramanı kontrol ediyormuşuz gibi ilginç bir hisse sahip. Jesse Faden isimli geçmişi oldukça karanlık olan bir karakteri yönlendirdiğimiz oyunun duyuru videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Resident Evil 2 Remake

25 Ocak 2019 tarihinde çıkış yapacak olan oyun, PS4 ve Xbox One platformlarında görülecek.

Trover Saves the Universe

Rick & Morty yaratıcısı Justin Roiland, PlayStation VR ve PS4 için yeni bir oyunda çalıştığını duyurdu. Aksiyon, komedi ve bilim kurguyu bir araya getirecek olan oyunun fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Kingdom Hearts 3

E3 2018’de bol bol oynanış videosunu gördüğümüz Kingdom Hearts 3 için yayınlanan son videoda bu sefer Jack Sparrow’u ve daha fazlasını görüyoruz.

Death Stranding

Birçok oyuncunun uzun süredir beklediği Death Stranding, yeni yüzlerin yanında oynanış videosuna da kavuştu.

Nioh 2

E3 2018’de duyurulan oyun hakkında henüz fazla detay ortada yok. Şimdilik elimizde sadece kısa bir teaser bulunuyor.

Déraciné 

From Software tarafından geliştirilen oyun, Playstation VR platformunda bu yıl içerisinde çıkış yapacak. Macera türünü sevenlere hitap eden oyunumuzda genç bir kız tarafından çağırılan ruhun kontrolünü ele alacağız. Amacımız varlığımızı kanıtlamak ve öğrencilerle çeşitli aksiyonlara girmek. Öğrencilerin kaderini değiştirmek için ise zamanı manipüle etme yeteneğimizi kullanacağız.

Marvel’s Spider-Man

7 Eylül 2018’de PS4 platformunda çıkış yapacak olan oyunun yeni oynanış fragmanı yayınlandı.

PlayStation VR

E3 2018’de Playstation VR için de video yayınlandı.

E3 2018 – Ubisoft Konferansı Duyuruları ve Yeni Videolar
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

E3 2018 – Ubisoft Konferansı Duyuruları ve Yeni Videolar

Previous article

Logitech G, GX Blue ve G512 Mekanik Oyun Klavyesini Duyurdu

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in E3 2018