E3 2018

E3 2018 – Square Enix’ten Yeni Oyunlar ve Bütün Videolar

0

E3 2018’in Square Enix basın konferansında Shadow of The Tomb Raider, FINAL FANTASY XIV: Stormblood – Under the Moonlight, The Awesome Adventures of Captain Spirit, Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age, Babylon’s Fall, Just Cause 4, The Quiet Man, Kingdom Hearts 3 gibi oyunlar öne çıktı.

Shadow of The Tomb Raider

Oyunda yeni oynanış dinamikleri ve bol bol su altı macerası göreceğiz. Özellikle hayatta kalma konusunda bu sefer Lara Croft olarak işimiz zorlaşacak. Vahşi hayvanlar, zorlu bulmacalarla oyun, 14 Ekim tarihinde piyasaya çıkacak. Yeni oynanış videolarını aşağıda bulabilirsiniz.

FINAL FANTASY XIV: Stormblood ve

Final Fantasy XIV Online X Monster Hunter

Final Fantasy evreninin sevilen oyunlarından olan FINAL FANTASY XIV: Stormblood için Under the Moonlight yaması duyuruldu.

Hem Final Fantasy hem de Monster Hunter dünyasını sevenlere özel geliştirilen Final Fantasy XIV Online X Monster Hunter, aşağıdaki video ile E3 2018’te duyuruldu. Özellikle, Final Fantasy XIV Online’ın yakında özel bir Monster Hunter: World crossover etkinliğine ev sahipliği yapacağı açıklandı.

Şimdilik etkinlik hakkında fazla detay açıklanmadı ancak biliyoruz ki, bu yaz Final Fantasy XIV Online X Monster Hunter World birlikte bizlerle olacak.

The Awesome Adventures of Captain Spirit

26 Haziran 2018 tarihinde PS4, Xbox One ve PC’de tamamen ücretsiz çıkış yapacak olan oyun, Life is Strange evreninde geçiyor. Yeni yayınlanan fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age

İngilizce dil seçeneğine sahip olan oyunun 4 Ekim tarihinde PS4 platformu için piyasaya çıkması bekleniyor. Oldukça renkli dünyası, karakter çeşitliliği ve zorlu farklı maceralarıyla öne çıkan Dragon Quest serisi, bakalım yeni oyununda bizlere neler sunacak.

Babylon’s Fall

Nier: Automata, Metal Gear Rising: Revengeance ve Bayonetta’nın yaratıcıları PlatinumGames’in geliştirdiği oyun, 2019 yılında PS4 ve PC platformları için çıkış yapacak.

Aşağıdaki fragmanda iki gizemli karakter arasında geçen savaşa ve bazı tarihsel kurgulara şahitlik ediyoruz.

Octopath Traveler

Sekiz oynanabilir karakterle öne çıkan oyun, Nintendo Switch platformunda 13 Temmuz tarihinde piyasaya çıkacak.

Just Cause 4

Yeni araçlar, daha fazla aksiyon, devasa açık dünyası ile Just Cause 4, 4 Aralık 2018 tarihinde PS4, PC ve Xbox One’da bizlerle olacak. Yeni oynanış videosu aşağıda.

The Quiet Man

Ağustos ayında, muhtemelen Gamescom 2018’de PS4 ve Steam için daha fazla detayı gözler önüne serecek olan oyunun fragmanı oldukça etkileyici duruyor.

Aşağıdaki videoda sağır bir gencin ara sokakta 2 adamla kapışmasına şahitlik ediyoruz.

Kingdom Hearts 3

Beklediğimiz an gerçekten geliyor mu bilemiyoruz ancak KH3 sonunda kendisini gösterecek gibi duruyor. Yeni oynanış videosu ve birkaç tatlı dokunuşla KH3, 29 Ocak 2019’da Xbox One, PS4 için çıkış yapacak. Yeni oynanış videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

E3 2018 – Bethesda’nın Önemli Duyuruları ve Yeni Videoları
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

E3 2018 – Square Enix Konferansı Başlıyor!

Previous article

E3 2018 – Ubisoft Konferansı Duyuruları ve Yeni Videolar

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in E3 2018