Haberler

Albion Online Final Beta İle Yeni Artifact’lara Kavuşuyor

0

Alman geliştirici Sandbox Interactive, sandbox MMORPG tarzındaki Albion Online’ın oyuncularına mümkün olan en iyi oyun deneyimini yaşatmak adına çalışmalarını sürdürüyor. Yeni Artifact Item’ların Final Beta’ya eklenmesi  bunun başka bir kanıtı oldu. Bu özel eşyalar oyunculara yeni türde güç dolu ekipmanlara sahip olma fırsatı veriyor, üstelik her bir eşya içine gömülmüş kendine özgü görünümler, eşsiz yetenekler ve büyülerle geliyor. Bu gelişme, sadece PvE bölgelerinde daha fazla değerli ganimet anlamına gelmiyor. Bunun ötesinde, oyundaki karakterlerin gücünü ve dayanıklılığını geliştirmek için tasarlanmış yeni bir yöntem söz konusu.

Final Beta’nın başlayacağı 1 Ağustos’da, bu Artifact Item’lardan 18 tanesi (10 silah, 2 off-hand, 2 zırh seti ) oyuncular tarafından yapılabilir olacak. Sandbox Interactive’in gündeminde daha da fazlası var. Geliştirici firma oyunculara toplamda 81 Artifact Item vermeyi planlıyor.

Albion Online’a Final Beta’da gelecek Artifact Item’lar ve sistemle ilgili daha fazla bilgi edinmek için videoyu izleyebilirsiniz.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Fantastik Dünyaların Fenomen Karakterleri Koton’un Yeni Koleksiyonunda

Previous article

Mafia III “Death Suits You” Live-Action Fragmanı Hazır

Next article

You may also like

More in Haberler