Haberler

Albion Online Final Betası Başladı

0

Oyun sunucularını sıfırlayan Sandbox Interactive, sandbox MMORPG türündeki oyunu Albion Online için büyük önem taşıyan final beta sürecini başlattı. Böylece, oyunu halihazırda oynayan ve oyunun yeni dünyasına adım atmak, tüm geliştirmelerle yepyeni özellikleri keşfetmek isteyen 160.000 Founder oyuncu için taze bir macera başlamış oldu. Legendary statüsündeki Founder’lar betayı oynamaya 1 Ağustos’ta, Epic ve Veteran statüsündekiler ise 2 ve 3 Ağustos’ta başladılar. Founder Pack’ini bir üst klasmana yükseltmek isteyenler https://albiononline.com/en/shop/ adresindeki Albion Online Store’u kullanabilir.

Oyuncuların Albion’daki macera deneyimini zenginleştirmek üzere yola çıkan Sandbox Interactive, örneğin oyunun Destiny Board’unu yeniden yapılandırmak ve Guild vs Guild savaş sistemini revizyondan geçirmek gibi pek çok çalışma yaptı, ayrıca tüm guild sistemine yeni özellikler ekledi. Bu, yeni özelliklerin eklendiği tek alan değil. Yeni dünyalar Royal Islands ve The Outlands’in tamamen benzersiz görünüş ve farklı yapılara sahip biyomları da (bataklık, bozkır, dağlar gibi) yenilikler arasında. Oyuncular, bu yeni ortamlarda rekabetin dışında kalmamak için, yeni eklenen Artifact Items sistemindeki silah, zırh seti, off-hand gibi ganimetlere sahip olabilirler.

Ama iş bunlara sahip olmakla da bitmiyor. Oyuncular akıllı kararlar vermek ve doğru hareket etmek zorundalar, çünkü oyunun yeni eklerinden olan Reputation & Crime sistemi oyun içinde kimin onurlu davrandığını kimin kirli işler çevirdiğini takip edecek. Reputation (şöhret) bir stat’tan daha fazlası ve Albion dünyasının oyuncuya karşı ne tavır alacağını doğrudan belirleyen bir etki taşıyor.

Zengin yeni özellikleri ve geliştirmeleriyle Final Beta tüm oyunculara keşfedilecek devasa yeni alanlar ve Albion Online dünyasını istedikleri gibi şekillendirme fırsatı veriyor.

Açıklamalı örneklerle hazırlanan oynanış videosunu izleyip Albion Online’ı daha yakından tanıyabilirsiniz:

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Windows 10 Yıldönümü Güncellemesi Yeniliklerle Geldi

Previous article

HyperX Cloud 1 Milyon Oyuncuya Ulaştı!

Next article

You may also like

More in Haberler