Haberler

Anneler Günü’nde annenizi HONOR MagicWatch 2 ile sevindirin

0
Anneler Günü’nde annenizi HONOR MagicWatch 2 ile sevindirin

Nabız, kalori ve stres gibi gelişmiş sağlık ve spor takibi özellikleriyle öne çıkan HONOR MagicWatch 2 ile annenize şık bir saatin yanında aktif ve sağlıklı bir yaşam tarzı hediye edin.

HUAWEI Technologies çatısı altında gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, Anneler Günü’nde popüler akıllı saati HONOR MagicWatch 2’nin 42mm versiyonu ile anneniz için sağlıklı bir yaşamın kapısını aralayan akıllı bir hediye fırsatı sunuyor. Sakura Altını rengiyle gelen HONOR MagicWatch 2 42 mm, göz alıcı rengi ve zarafetiyle annenizin en şık asistanı olmaya aday.

Nabız, uyku, kalori ve stres gibi gelişmiş sağlık takibi yapılmasını sağlayan HONOR MagicWatch2, aynı zamanda annenize kandaki oksijen yoğunluğu (SpO2) seviyesini kolayca test etme ve vücut durumunu istediği zaman değerlendirme imkânı veriyor.

Gelişmiş sağlık takibinin yanı sıra hareketli bir yaşam için 15 farklı fitness modu barındıran HONOR MagicWatch 2, annenizin spor yaparken tüm aktivitelerini planlayıp izlemesini sağlıyor. 7 güne kadar pil ömrü sunan HONOR MagicWatch 2 42mm versiyonu, 50 metreye kadar sağladığı suya dayanıklılık ile yaklaşan yaz günlerinde de rahat bir kullanım sunuyor. 42mm’lik zarif boyutu ve kişiselleştirilebilen farklı kayış opsiyonları ile dikkat çeken HONOR MagicWatch 2, Sakura Altını ve Akik Siyahı renk seçeneği ile altın renginin ihtişamını öne çıkarıyor

Siz de bu Anneler Günü’nde annenize “şık ve akıllı bir sağlık asistanı” hediye etmek isterseniz, HONOR MagicWatch 2’yi, 12 ay taksitle ayda 129,89 TL’ye Turkcell mağazalarından ya da ekstra özel indirimlerle birlikte Çiçeksepeti.com’dan 1,399 TL’ye satın alabilirsiniz.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Ünlü Futbolcular Call of Duty: Mobile ile Stres Atıyor

Previous article

Yeni HUAWEI MateBook 13 2020 artık Türkiye’de

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Haberler