Haberler

Asphalt 9 – Yeni Güncelleme Yayında

0

Gameloft, Asphalt 9: Legends’ın yeni güncellemesinin App Store, Google Play ve Microsoft Store üzerinden erişilebilir olduğunu duyurdu.

Bu yeni güncelleme ile kullanıcılar, Osaka’da geçen yeni kuralların ve zorlukların olduğu bir yarış deneyimine davet ediliyor.  “Drive Syndicate – 神獣”, sokak yarışçılarından oluşan bir oyuncu topluluğu, diğer A9 oyuncularına Money Run, Hacker Run gibi özel oyun modlarında meydan okuyacak. Sanal ve gerçek dünyaları birbirine bağlayan bu etkinlik ile oyuncular, iki uluslararası Asphalt 9: Legends efsaneleri RpM_Alex (İlk Asphalt Esports Serisinin finalisti) ve RpM_Feuerrm’a (Asphalt Uzmanı ve ESL Mobile Open 1. Sezon ’un Sunucusu) meydan okuyup, kendilerini çok zorlu bir teste tabi tutacaklar. Oyuncular, bu iki efsanenin “Kızıl Tilki” (赤狐) adı altında Osaka sokaklarında başlattıkları “Manga Çizim” kahramanlıklarını deneyimleyebilecekler.

 

13 Aralık – 19 Aralık tarihleri arasında Drive Syndicate – 神獣 katılan oyuncular, Rimac C_2, Chevrolet Corvette ZR1, Mazda Furai, Ford Shelby GR-1 ve Italdesign Zerouno kazanma şansını yakalayacaklar.

 

Overwatch’ta Kış Masalı Başlıyor
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Overwatch’ta Kış Masalı Başlıyor

  Previous article

  Wow Classic’te PvP Savaş Meydanları Açıldı

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in Haberler