Haberler

Black Squad Steam Erken Erişimi’nden Çıkıyor

0

Black Squad, 2. Yıldönümünde, Steam Erken Erişimi’nden çıkıyor. NS Studio mevcut Black Squad’ın görünüşünü, deneyimini, yeni özellikler ve oyuncuların eğlenmesini amaçlayan yeni topluluk programlarını gururla sunuyor. 

NS Studio’nun, kullanıcı arayüzünü tekrar tasarlamasıyla, daha düzenli ve şık bir görünüş elde edildi, daha çok oyuncuya erişebilmek için daha fazla Sunucu eklendi ve yeni kullanıcı çevresine bağlı olan eşleştirme sistemi ile benzer ping değerlerine sahip oyuncuların eşleşmesi sağlandı. Oynanış da çeşitli silah dengelemeleri, harita yapılandırmaları, gelişen ödül sistemi, Sesli İletişim ve daha fazlası ile yeniden düzenlendi! Bütün bunlar olurken, etkileşimli görevler ve sezon etkinlikleri devam etti.

NS Studio, Black Squad’ın yeni Partner Programı’nı ve Topluluk Turnuvası Programı’nı yeni yamayla beraber sundu. Oyuncular Black Squad’ın Partner Programı’na katılarak özel görevler, oyun-içi eşyalar, haberler, etkinlikler ve ödülleralabilir. Bütün oyuncu çeşitleri, buna influencer’lar, moderatörler, e-sporcu veya cosplayer’lar dahil, oyuna adanmış herkes için görevler var.

Oyun Özellikleri:

 • 10 Oyun Modu: Rekabetçi, Tahrip Etme, TÖM ve daha fazlası!
 • İstediğiniz gibi oynayın diye Özel Müsabaka oluşturma!
 • 85+ Silah: Makineli Tüfekler, Pompalı Tüfekler, Keskin Nişancı Tüfekleri, Hücum Tüfekleri, Ağır Makineli Tüfekleri ve daha fazlası!
 • Uzmanlaşmanız için 48 Harita
 • Edinilebilir 10 Karakter, etkinlik karakterleri dahil değil!
 • Özelleştirme için 460+ Skin
Hearthstone Yeni Genişleme Paketi Saviors of Uldum Açıklandı
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Hearthstone Yeni Genişleme Paketi Saviors of Uldum Açıklandı

  Previous article

  NBA 2K20’nin Kapak Yıldızları Belli Oldu

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in Haberler