Haberler

Castlevania, Contra, Konami Arcade Anniversary Collections Duyuruldu

0

Konami 50’nci yıl dönümünü üçlü özel bir duyuru ile kutluyor. Firma, Castlevania, Contra ve arcade klasikleri için “Anniversary Collections” (Yıl dönümü Koleksiyonu) üzerinde çalışıyor. Her koleksiyon PC, PS4, Xbox One ve Switch için yalnızca dijital olarak ayrı ayrı yayınlanacak.

Tüm bunlar, 18 Nisan tarihli sürümde yayınlanacak olan “Arcade Classics Anniversary Collection” ile gelecek. Koleksiyon, 20 dolar olarak satışa çıkacak ve sekiz oyunun yanı sıra, tasarım çizimleri, orijinal geliştiricilerle yapılan röportajlar ve diğer arka planlar içeren bir oyun içi bonus kitabı da geliyor. Sette yer alacak isimler arasında:

  • Haunted Castle
  • Typhoon (A-Jax)
  • Nemesis (Gradius)
  • Vulcan Venture (Gradius 2)
  • Life Force (Salamander)
  • Thunder Cross
  • Scramble
  • Twinbee

Ayrıca geçtiğimiz günlerde sızan Castlevania Anniversary Collection yaz başlarında çıkış yapacak. Şimdiye kadar koleksiyon için dört oyun onaylandı. Bunlar; orijinal Castlevania, Castlevania 2: Belmont’s Revenge, Castlevania 3: Dracula’s Curse ve Super Castlevania 4.

Konami yakında daha fazla detayı açıklayacak. Şimdilik resmi sitede dört adet oyuna daha yer varmış gibi görünüyor.

Ek olarak bu yaz aylarında Contra Anniversary Collection‘ın çıkması bekleniyor. Paket, orijinal Contra ve Super Contra’nın yanı sıra Super C ve Contra 3: The Alien Wars’un arcade sürümleriyle birlikte geliyor. Önümüzdeki aylarda daha fazla oyun açıklanacak. Contra Anniversary Collection, ayrıca bonus e-kitap ile birlikte gelecek.

Cuphead, Nintendo Switch İçin Duyuruldu
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Cuphead, Nintendo Switch İçin Duyuruldu

Previous article

Chilling Adventures of Sabrina’nın Yeni Fragmanı Yayınlandı!

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Haberler