Haberler

CD Media Türkiye, Bethesda ile Anlaştı!

0

Wolfenstein, The Elder Scrolls, Doom gibi oyun serilerine imza atan Bethesda Softworks, Türkiye distribütörlüğünü değiştirdi. Yakın zamanda yapılan anlaşma ile Bethesda oyunlarının Türkiye dağıtımı CD Media’ya geçti.

CD Media Türkiye’nin dağıtımını üstleneceği ilk oyun, 26 Temmuz 2019’da çıkış yapacak Wolfenstein Young Blood Deluxe Edition olacak. MachineGames’in Arkane Studios Lyon ortaklığıyla yaptığı oyun, Playstation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch platformlarında kutulu olarak satışa sunulacak.

Wolfenstein Young Blood Deluxe Edition oyununda BJ Blazkowicz’in ikiz kızlarından biri olarak oynayın ve kayıp babalarını 1980’lerin Paris’inde bulmak için bir ölüm kalım macerasına çıkın. Nazileri ışıklar kentinden kovma mücadelesinde yeni silahlar, aletler ve güç zırhlarından oluşan bir cephanelik kullanın.

Paris 1980. İkinci Amerikan Devrimi’nin kahramanı BJ Blazkowicz kayıp. Wolfenstein II: The New Colossus’un olaylarından on dokuz yıl sonra BJ, Nazi işgali altındaki Paris’e yaptığı bir görevden sonra ortadan kayboldu. Şimdi, yıllarca savaş sebebiyle yüreği katılaşmış babalarının eğitim ve rehberliğinden sonra, BJ’in ikiz kızları Jess ve Soph da harekete geçmeye zorlanıyor. Yeni bir özgürlük savaşçısı takımıyla bir araya gelin ve 1980lerin Paris’inde sarsıcı manzaralara ve seslere karşı meydan okuyun.

PUBG SEASON 4 PC için Yayında
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Tori ile Yaratıcılığınızı Oyuna Çevirin

  Previous article

  Overwatch’un Yeni Kahramanı Sigma Test Sunucularında

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in Haberler