HaberlerViewsonic ile Gamescom

CoD: Infinite Warfare Zombies in Spaceland İle 1980’lere Gidiyoruz

0

Zombi meraklısı oyunculara müjde! Activision Blizzard, Inc.’in (Nasdaq: ATVI) sahibi olduğu Activision Publishing, Inc. ve Infinity Ward, Call of Duty: Infinite Warfare ile birlikte 4 Kasım’da yayınlanacak olan hayatta kalmaya dayalı işbirliği modu “Zombies in Spacelandi duyurdu.

Oyuncuları dönemin mükemmel müzikleriyle dolu 1980’lere götürecek olan Zombies in Spaceland oyuncuları dört klasik 80’ler tiplemelerinden biri rolünde aksiyon dolu, orijinal bir hikayeye sokacak ve ölümcül zombiler, eğlenceli aletler ve daha fazlasıyla dolu uzay temalı bir lunaparkta yaşayan ölülerle savaşmalarını sağlayacak.

Zombies in Spaceland seçmeler için kendilerini gizemli bir sinemada bulan, gelecek vaat eden dört aktörün hikayesini anlatıyor. Paul Reuben’in (Pee-wee’s Big Holiday, Gotham) canlandırdığı, bir zamanlar korku türünün parlayan yıldızı yönetmen Willard Wyler tarafından davet edilmişler. Aktörlerin bilmediği şey ise canlandıracakları karakterlere dönüşerek Wyler’ın 1980’lerde geçen, uzay temalı bir lunaparktaki zombi istilasını konu alan filmine ışınlanacakları.

karikocagaming-Call-of-duty-Infinite-Warfare-Zombies-in-Spaceland-1

Oyuncular 80’lerin klasik tiplemelerinden biriyle oynayacaklar: sporcu, inek, vadi kızı ve repçi. Karakterler aralarında Seth Green (Robot Chicken, Austin Powers), Ike Barinholtz (Neighbors, Suicide Squad), Jay Pharoah (Saturday Night Live, Ride Along) ve Sasheer Zamata (Saturday Night Live, Inside Amy Schumer) gibi ünlü isimlerin bulunduğu oyuncular tarafından seslendirilecekler. Ayrıca oyuncular lunaparkta David Hasselhoff (Knight Rider, Baywatch) tarafından canlandırılan gizemli bir DJ ile karşılaşacaklar ve kendisi kahramanlarımıza bu korku filminden sağ çıkabilmeleri için değerli yardımlar sağlayacak.

Call of Duty: Infinite Warfare PlayStation  4, Microsoft Xbox One oyun ve eğlence sistemi ve PC için tüm dünyada 4 Kasım’da satışa sunulacak.

Civilization VI’da Almanya’ya Liderlik Edecek İsim Belli Oldu

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Logitech G’den ESpor’culara Yeni Mouse: Pro Gaming

Previous article

Master of Orion Bizlerle

Next article

You may also like

More in Haberler