Haberler

eFootball PES 2021 Season Update Çıkış Tarihi Belli Oldu

0
eFootball PES 2021 Season Update Çıkış Tarihi Belli Oldu

Konami Digital Entertainment B.V. bugün, eFootball PES serisinin en yeni oyunu eFootball PES 2021 SEASON UPDATE’i resmi olarak tanıttı.

eFootball PES 2021 SEASON UPDATE (PES 2021), E3 2019’da “En İyi Spor Oyunu” seçilen eFootball PES 2020’nin tüm başarılı özellik ve oynanışını koruyor ve yenilerini ekliyor. Yeni sezon için en yeni futbolcu ve kulüp verilerini içeren oyunda ayrıca, tarihi değiştirilmiş gerçek hayattaki turnuvanın öncesinde özel UEFA EURO 2020 modu ve içeriği de bulunacak.

1995 yılındaki ilk oyunla başlayan eFootball PES serisi bu yıl 25. yıldönümünü kutluyor ve seri bugüne kadar 100 milyonu aşkın satış gerçekleştirdi. KONAMI dünyanın dört bir yanındaki futbol hayranlarını, aksiyon dolu yeni futbol sezonunda sahaya inmeye ve geleceğe hazırlanmaya davet ediyor.

Konami Digital Entertainment B.V. Kıdemli Marka & İş Geliştirme Direktörü Jonas Lygaard: “eFootball PES serisinin geleceğinin temellerini atmak için gerekli adımları attığımız bu dönemde, dönüp mirasımıza bakmak ve oyunun tüm özelliklerini geliştirmek için çabalamaya devam etmek bizler için son derece önemli” diyor.

PES 2021 oyunculara ekonomik bir fiyatla, oyuna özel takım ve içeriklere ek olarak ödüllü oynanış ve en yeni sezon verilerini sunacak. Yeni nesle ve futbol simülasyonlarını baştan tanımlayacak yeni motora geçiş yaparken destekleri için oyuncularımıza ve camiamıza teşekkür etmek istiyorum.”

SEZON GÜNCELLEMESİ – PES 2021 geçen yılın oyunu eFootball PES 2020’nin güncellenmiş halidir ve oyuna en yeni futbolcu verilerini ve kulüp kadrolarını ekler. Bir çok ligde sezonların ertelenmiş olması nedeniyle belli lisanslı ligler ve takımları için en yeni veriler, ilk gün yamasıyla sunulacaktır (internet bağlantısı gerektirir).

ÖZEL UEFA EURO 2020™ İÇERİĞİ – 2021’deki gerçek turnuva öncesinde, resmi UEFA EURO 2020™ içeriği eFootball PES 2021’in çıkışıyla birlikte oyunda mevcut olacak. Çevrimdışı UEFA EURO 2020™ Turnuva modu, 55 UEFA milli takımı, Wembley Stadı ve fazlasıyla, yaz aylarında düzenlenecek turnuvayı önceden veya sonradan simüle etmenin en iyi yolu bu olacak.

İKONİK ANLAR SERİSİ – Şimdiki ve önceki futbol süperstarlarının kariyerlerinin en unutulmaz anlarını, yeni myClub serisi ile yeniden canlandırabileceksiniz.

STANDART VERSİYON – Tüm zamanların en büyük futbolcularından biri olan Lionel Messi’nin kapak yıldızı olduğu PES 2021 Standart versiyon, kutulu ve dijital olarak çıkacaktır.

PARTNER KULÜP VERSİYONLARI – Oyuncular ilk defa dijital platformlarda eFootball PES 2021’in özel Kulüp Versiyonlarını satın alabilecekler. FC Barcelona, Juventus, Manchester United, FC Bayern ve Arsenal FC için hazırlanan bu yeni Kulüp Versiyonlarında, myClub kadroları, İkonik Anlar Serisi futbolcuları, eşsiz formalar, özel menüler ve fazlası gibi kulübe özel içerikler bulunacak.

SADAKAT İNDİRİMİ – En sıkı oyuncularımızı ödüllendirmek adına, eFootball PES 2020 yoluyla (LITE dahil) eFootball PES 2021 Külüp Versiyonu için ön sipariş verenlere %20 indirim uygulanacak).

ESKİ OYUNCU BONUSU – Ayrıca, eFootball PES 2020’de myClub oynamış olanlar için oyunda ulaştıkları noktaya bağlı olarak çeşitli ödüller Eski Oyuncu Bonusu adı altında sunulacak. Ödüller ve detaylar sonradan resmi web sayfasında açıklanacak.

eFootball PES 2021 SEASON UPDATE 15 Eylül’de PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam) için çıkacak.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

GeForce NOW Bu Hafta: 11 Yeni Oyun Eklendi, 1 Oyun Geri Geldi

Previous article

HUAWEI MateBook X Pro Türkiye’de Satışa Sunuldu

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Haberler