Haberler

Ezio Auditore ve Daha Fazlası For Honor Yolcusu

0

Ubisoft, Assassin’s Creed 2 üçlemesinden tanıdığımız Ezio Auditore ve diğer Assassin’s Creed karakterleri For Honor’a geleceğini duyurdu.

For Honor, Anvil teknolojisiyle geliştirilmiş başarılı aksiyon ve dövüş oyunlarından biri. İlk olarak 14 Şubat 2017’de piyasaya çıktı ve çeşitli ek paketlerle oyundaki yenilikler gün geçtikçe artıyor.

Etkinlik, aynı zamanda Assassin’s Creed silahları ve kozmetiklerinin kişiselleştirilmesine izin veriyor. Ezio dışında Connor’ın da oyuna dahil olacağı etkinlik, 10 Ocak 2019 tarihinden itibaren başlayacak.

For Honor’ın resmi Twitter hesabında yayınlanan kısa video, oyuncuları Abstergo logosuyla karşılıyor. Logonun ardından 20 Aralık tarihi göze çarpıyor.

For Honor Marching Fire ek paketi ile oyuna yeni karakterler ve seviyeler eklenmiş durumda. Aksiyon kısmı da gün geçtikçe güzelleşiyor. Oyunu PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında deneyimleyebilirsiniz.

 

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

HyperX ve Allied Esports, HyperX ESpor Tırını Duyurdu

Previous article

Razer Quartz Edition – Invicta Mouse Mat İnceleme

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Haberler