Haberler

FIFA eWorld Cup’ın Resmi Maç Topu ADIDAS

0

adidas ve Electronic Arts, eSporalanında bir ilk olarak EA SPORTS FIFA 20 The Global Serisi FIFA eWorld Cup için resmi maç topunu yarattı. Resmi maç topu ilk olarak Kasım ayında düzenlenecek FUT Champions Cup Stage 1’deki mücadele sırasında sahneye çıkacak.

Dijital top, FUT Champions kalkanının yanı sıra beyaz bir taban üzerinde koyu kırmızı ve siyah renkli bir tasarıma sahip. Oyunculara gerçeğe en yakın deneyimi sağlaması için geliştirilen dijital top, geleneksel futbol hareketlerini tam anlamıyla yansıtıyor. Bunun için futbolcuların topla gerçekleştirdiği pek çok harekete bağlı pozisyon varyasyonları üzerine çalışılarak fiziki olana en yakın görünüme kavuşturuldu.

Fiziksel ve dijital bağlantının daha da güçlendirilmesi amacıyla topun vereceği tepkiler; çim, toprak, tahrip olmuş yağmurlu, çamurlu alanlar gibi bireysel saha tipleri ya da stadyumlar gibi farklı zemin tiplerine göre hazırlandı. adidas top ile birlikte eSpor’da ilk kez bir topun gölgesi aynı zamanda dönüşü göstermek için ekranda görünmüş olacak.

EA SPORTS FIFA 20 Global Serisi’nin adidas topu, 4 Ekim’den itibaren oyundaki yerini aldı. FIFA Ultimate Team paketleri ile topun kilidi açılabiliyor; ya da 8 Kasım’da ilk FUT Şampiyonlar Kupası’nı izleyerek de yine topun kilidini açmak mümkün. adidas’ın bu dijital topu fiziksel formda satışa sunulmayacak.

adidas aynı zamanda bu anlaşmanınbir parçası olarak eSpor’cuların performanslarını artırmaya yardımcı olmak amacıyla düşünce biçimi, beslenme,hareket ve kurtarma tekniklerini içerenbir dizi kısa film hazırladı. Dünyanın önde gelen kişisel performans şirketi EXOS ile ortaklaşa geliştirilen kısa filmler, çevrimiçi olarak izlenebilecek.

OPPO A Serisi 2020 Akıllı telefonlar, Türkiye’de Satışa Çıktı
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  COMiKON – İstanbul 2019 Tüm Hızıyla Geliyor!

  Previous article

  OPPO, Yeni Reno2 Serisinin Tüm Özelliklerini Londra’da Tanıttı

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in Haberler