Haberler

FM 2018, FIFA 18 ve Total War: Warhammer 2 Uygun Fiyatlarla Voidu’da

0

Her yıl büyük bir merakla beklenen, piyasaya sürüldüğü andan itibaren oyuncuların ve oyun camiasının dilinden düşmeyen bir oyun olan, Football Manager, 2018 versiyonu ile geri döndü! FM 2018 Voidu’da ön siparişe açıldı!

Football Manager 2018’de 600.000’in üzerinde gerçek oyuncu, dünyanın en büyük spor kulüpleri sizleri bekliyor! Oyuncularla yaptığınız sözleşmeler, hangi futbolcuları transfer edeceğiniz, hatta elinizde olan bütçeyi nasıl yöneteceğiniz artık tamamen sizin elinizde. Bu özellikler sayesinde şimdiye kadar piyasaya çıkan, en gerçekçi futbol menajerliği oyununa hazır olun.

FM 2018’de takım içerisindeki futbolcuların psikolojik ve duygusal etmenleri de artık önemli. Yani, takıma aldığınız ya da yedek kulübesinde bıraktığınız futbolcular, takım içerisinde var olan uyumu etkileyecek.

FM 2018 bu yılda, her zaman olduğu gibi büyük bir ses getireceğe benziyor. Football Manager 2018 Voidu’da ön siparişe özel 119 TL yerine 85 TL! Oyunu Voidu’dan satın almak için hemen tıkla!

FIFA 18

PC ortamında futbol denilince akla gelen ilk marka FIFA serisi. Her geçen yıl kendini daha fazla geliştiren FIFA, FIFA 18 ile PC futbol dünyasına yepyeni bir soluk getirecekmiş gibi görünüyor. Bu oyunda gerek grafikler, gerekse oynanış oldukça değişmiş durumda. Frostbite motorundan güç alan FIFA 18, gerçek ile sanal dünya arasındaki ince çizgiyi adeta kaldırıyor. Real Player Motion Technology sayesinde oyuncuların verdiği tepkiler ve oyuncu kişiliği yepyeni bir seviyeye çıkıyor.

FIFA 18 bu sene de bizleri yeniden ekran başına kilitleyecekmiş gibi göünüyor.

Voidu’dan FIFA 18 satın almak için hemen tıkla!

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Assassin’s Creed Origins’in Kum Fırtınası İnanılmaz Görünüyor

Previous article

Modern Combat Versus, Akıllı Telefonlarda ve Tabletlerde Yayında!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Haberler