Haberler

G810 Alana Tom Clancy’s The Division Bedava!

0

Logitech, Tom Clancy’s The Division tutkunlarına gelişmiş bir PC deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Bu kapsamda Logitech G, Ubisoft ile işbirliğine giderek 8 Mart’ta piyasaya sürülecek The Division oyununu, 23 Şubat’ta Logitech’in yeni mekanik klavyesi Logitech® G810 Orion Spectrum RGB Mechanical Gaming Keyboard ile hediye etmeye başladı. Aynı zamanda Logitech G, The Division ile uyumlu yeni Arx Control uygulaması ve özel RGB aydınlatma profillerini de oyun tutkunlarının beğenisine sunuyor.

Ultra hassas ve uyumlu özel Romer-G™ mekanik tuşları sayesinde standart ürünlere göre %25 daha hızlı aktivasyon sağlayan G810 Orion Spectrum, kişiselleştirilebilir akıllı RGB aydınlatma sistemiyle fark yaratıyor. Logitech Oyun Yazılımına bağlanarak 16.8 milyon renk paleti arasından klavyenin her tuşu ayrı ayrı ayarlanabiliyor. Oyun sırasında komut tuşlarına farklı renkler verilmesi ve arka plan aydınlatması, karanlıkta daha keyifli oyun imkânı sunuyor. Logitech G810 Orion Spectrum, Tom Clancy’s The Division da dahil 300’den fazla oyuna uygun olarak kişiselleştirilebiliyor.

 

The Division hediyeli Logitech G810 Orion Spectrum oyun paketleri, 23 Şubat’ta Türkiye’de satışa sunulmaya başlandı. Paketlerin tavsiye edilen perakende satış fiyatı ise 699TL.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

AMD, G-serisi İşlemci Ailesini Genişletiyor

Previous article

Mısır Tanrıları’nı İzledik!

Next article

You may also like

More in Haberler