Haberler

Hazırlanın, Combat Arms için Pure Combat geliyor!

0

exon Europe, en popüler ücretsiz savaş oyunlarından biri olan Combat Arms için harika bir güncelleme yapmaya hazırlanıyor. Bu yeni güncelleme savaş alanını bütün savaşçılar için eşit hale getirecek.

Pure Combat Mode (PCM) güncellemesi, Combat Arms’ın oynanma şeklini yeniden tanımlayacak. Tamamen eSport uyumlu ve ücretsiz olan bu mod, daha yoğun bir oyun deneyimi sunuyor. Artık oyuncular tamamen eşit koşullarda savaşabilecek ve bu mücadelelerde gerçek oyun becerisi hem ödüllendirilecek, hem de başarının en önemli ölçütlerinden biri olacak.

PCM’de sunulan özel envanter, oyuncuların çok çeşitli, geniş ve dengeli bir cephane stoğu içinden istedikleri silahı ve ekipmanı seçebilmesine olanak tanıyor. Böylece ortaya çok daha etkili bir mücadele çıkıyor ve oyuncular hiçbir zaman kendisininkinden daha iyi silahlara karşı mücadele etmek zorunda kalmıyor.

Savaşın kuralları belli ve bu kurallara kesinlikle uyulması gerekiyor. Artık hiçbir hileye, hiçbir avantaja yer yok. Karşınızda herkes için eşit bir savaş alanı var.

Combat Arms hakkındaki duyuruları kaçırmamak için resmi web sitesi http://combatarms.nexoneu.com’u ziyaret edebilir ve yorumlarınızı resmi Facebook sayfası https://www.facebook.com/CombatArmsTurkiyeResmi adresinden iletebilirsiniz.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Star Wars Battlefront Tüm Galakside Satışta

Previous article

Kaspersky Lab: 2016’da Siber Paralı Askerlerin Sayısı Artacak

Next article

You may also like

More in Haberler