Haberler

Hearthstone 6. Yaşını Sürpriz Hediyelerle Kutluyor

0

Blizzard Entertainment’ın kart oyunu Hearthstone, 6. yaşını ücretsiz kart paketleri, Ejderha yılı kart sırtı, yeni efsanevi görevler ve kapışmalarla kutluyor.

Rekabet Ruhu (Spirit of Competition) adı verilen ve 17 Mart’a kadar sürecek bu etkinlikte Hearthstone sevenler oyuna sadece giriş yaparak 2 adet Rise of Shadows kart paketi, 2 adet Saviors of Uldum kart paketi, 2 adet Descent of Dragons kart paketi ve çok özel Ejderha yılı kart sırtına ücretsiz sahip olabilecek!

Ayrıca sadece bugüne özel günlük görevleri yaparken toplam 30 turn oynamanız size bir adet Rise of Shadows bir adet de Saviors of Uldum kart paketi kazandıracak. Oldukça sevilen Yangın Yeri! Kapışması (Burndown! Brawl) ve Kahramanlar Salonu Kapışması’nın (Hall of Champions Brawl) güncellenmiş bir hali de an itibarıyla oyunda. Yangın Yeri Kapışması’nda yenilen taraf rakibinin destesini alıp onunla devam ediyor. Kapışmalar boyunca elinizdeki desteyi sadece kazandığınız sürece koruyabiliyorsunuz. Kahramanlar Salonu Kapışması’nda ise geçmiş Dünya Şampiyonalarını kazanan oyuncuların desteleriyle oynama şansı elde edeceksiniz.

Doom Eternal Oynadık! Doom Eternal Ön İnceleme
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Street Fighter V: Champion Edition İnceleme

  Previous article

  ODTÜ ve TOGED’in Yeni Projesi Oyun Sektörünü Güçlendirecek

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in Haberler