Haberler

Hearthstone’un Şer Ateşi Tek Kişilik Macerasıyla Sahne Sizin

0

Hearthstone Şer Ateşi Festivali, beş bölümlük Şer Ateşi tek kişilik macerasıyla tam gaz devam ediyor!

YENİ TEK KİŞİLİK MACERA – Aranna Starseeker’ın kendini tanıma yolculuğunda ona katılın. Kendisi, iblis avcılarıyla ve Illidan Stormrage’le güçlerini birleştirerek sonunda Paslı Lejyon’un lideri Mecha-Jaraxxus’la karşı karşıya geliyor! Aranna ve arkadaşlarını bu macerada zafere ulaştırarak Paslı Lejyon kart sırtını kazanabilirsiniz. Şer Ateşi tek kişilik macerasının beş bölümü de şu anda oynanmaya hazır.

ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA – Tek kişilik macerayı tamamladınız mı? Bir sonraki hafta oyuna gelecek Şer Ateşi Görevleri için gözlerinizi dört açın. Bu görevlerde kendi destelerinizi oluşturarak Outland’deki en zorlu rakiplere karşı zorlu bir mücadeleye girişeceksiniz. Şer Ateşi Görevlerinde becerilerinizi (ve destenizin gücünü) sergileyerek Altın Kael’thas efsanevi kartına kavuşun.

ARANNA STARSEEKER KAMPANYASI – Şu andan 7 Temmuz tarihine kadar faydalanabileceğiniz bu fırsatla Aranna Starseeker İblis Avcısı Kahramanı’na, 20 Outland’in Külleri kart paketine ve Aranna kart sırtına sahip olabilirsiniz.

 

Mount & Blade II: Bannerlord Epic Games Store’a Çıktı
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Mount & Blade II: Bannerlord Epic Games Store’a Çıktı

  Previous article

  Death Stranding – PC Özellikleri Yayınlandı

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in Haberler