Haberler

HONOR 50 çoklu çekim modlarıyla vlog içeriklerini hedefliyor

0
HONOR 50 çoklu çekim modlarıyla vlog içeriklerini hedefliyor

Küresel akıllı cihaz üreticisi HONOR, Çin’de Vlog içeriklerin yükselişinden yola çıkarak düzenlediği panelde pazardaki yeni teknoloji, tasarım ve tüketici trendlerini masaya yatırdı. Panelde, son yıllarda tüketicilerin kendilerini daha iyi ifade edebilmek için artan akıllı telefon kullanımına dikkat çekilirken telefonda tasarıma ve video çekim özelliklerine hiç olmadığı kadar önem verilmesinden bahsedildi. HONOR’un Baş Tasarımcısı Yuan Ze’nin katıldığı etkinlikte, HONOR 50 tasarım serüveni de anlatıldı. 

HONOR’un Baş Tasarımcısı Yuan Ze, “Tüketicilerin kişiliklerini daha açık yansıtmak için  akıllı telefon tercihleriyle yeni deneyimlere yöneldiklerini görüyoruz. Bu gelişmenin ışığında biz de HONOR 50’yi tasarlarken geleneksel renklerden çok, tüketicilerimizin kendi eşsiz tarzlarını en iyi şekilde yansıtabileceklerine inandığımız farklı renklere yöneldik. HONOR 50 akıllı telefonları için ilk günden itibaren dikkat çeken ve stil sahibi bir tasarım ortaya koymaya kararlıydık. Amacımız, bugünün dünyasında tasarım trendlerini ve her gün değişen modayı yakalamak adına geleneksel renklerden uzaklaşmaktı. HONOR’un zengin işçilik deneyimi sayesinde ortaya çıkan HONOR 50, renkleri ve tasarımıyla rakiplerinden ayrışıyor” dedi.

“Tasarım ve mühendislik ekibimiz için bu görünümü elde etmek kolay olmadı” diye devam eden Yuan Ze, “Mücevher dünyasından ilham alarak tasarladığımız HONOR 50’nin mercek kısmına sadece 108 MP’lik dev bir kamera modülü yerleştirmekle kalmayıp, nihai tasarımımıza ulaşana kadar metal, gerçek cam, polimer malzemeler ve filmlerin mükemmel kombinasyonunu kullanarak birinci sınıf bir görünüm ve his yaratmak istedik. Bu yolculuk yaklaşık 12 ay sürse de, tüketicilere birinci sınıf işçiliği bir dizi sofistike renk ve tasarımla birleştiren bir cihaz sunduğumuz için gururluyuz” diye devam etti.

HONOR 50, kullanıcıların çoklu video çekim modlarını kullanarak çekim yaparken ön ve arka kameralar arasında geçiş yapmalarına olanak tanıyor. Bu esnada tek çekim kayıt tekniğini sunan gelişmiş bir kamerayla birden fazla perspektiften çekim yapabilen içerik oluşturucular; artık gerçek duygularını, deneyimlerini ve kimliklerini gerçek zamanlı olarak belgeleyip ifade edebiliyor ve izleyicileriyle daha anlamlı bağlantılar kurabiliyor.

HONOR, bu bakış açısıyla HONOR 50 modelinde kar kristallerinden ilham alan ve elmas benzeri bir görünüm sunan Frost Crystal rengini uyguladı. HONOR 50, Frost Crystal rengine ek Zümrüt Yeşili ve Gece Yarısı Siyahı seçenekleriyle de geliyor. 

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

RAZER, PlayStation 5 için Kaira ve Kaira Pro kulaklıklarını duyurdu

Previous article

AMD işlemciler dünyanın en iyi süper bilgisayarlarına hız katıyor

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Haberler