Haberler

Intel X MSI Yılbaşı Alışveriş Rehberi

0
Intel X MSI Yılbaşı Alışveriş Rehberi

Yeni yıl tatili yaklaşıyor, yılbaşı alışverişi için listenizi yaptınız mı? MSI tatil havasına çoktan girdi ve yeni yıl ruhunu 2020’de muhteşem hediyelerle siz oyuncularla paylaşmak istiyor. Atlattığımız zor bir yılın ardından bu hepimize iyi gelecek!

MEG Serisi
Uç noktada oyun deneyimini yaşatabilmek için sınırları zorlamak üzere tasarlandı. MEG serisi, performans ve özelleştirmeyi tamamen kontrol altına almanızı sağlıyor. Hiçbir ödün vermek istemeyen oyun tutkunları için!

MEG TRIDENT X 10th
MEG Trident X 10th, en kompakt Gaming Desktop olarak karşımıza çıkıyor. Yalnızca 10 litre hacimli kasası, tam boyutlu kasalarda bulunan bileşenleri barındırabiliyor. Bunlara 10.nesil Intel® Core™ işlemci de dahil. Bugüne kadarki en havalı, en hafif masaüstü bilgisayarı!
Nereden Alınır?

MEG AEGIS TI5 10th
Bütçeniz biraz daha rahatsa ve uç noktada bir masaüstü bilgisayar arıyorsanız, MEG Aegis Ti5 10th alışveriş listenizde mutlaka bulunmalı. En yeni 10. Nesil Intel® Core™ i9 işlemcisi ile en zorlu ve yoğun oyun anlarında bile yüksek FPS hızlarını görebilirsiniz.
Nereden Alınır?

PC toplayacaklar için tavsiye

MEG Z490 UNIFY
En üst seviye 10. nesil Gen Intel® Core™ i9 işlemci ile birlikte, bu işlemciye kararlı güç iletebilecek kuvvetli bir voltaj regülatörü gerekli. MEG Z490 Unify, VRM üzerinde 16 güç fazı ve heatsink fanları sayesinde aktif soğutma sunar. Gerçek bir oyun makinesi konusunda ciddi iseniz, bu yılbaşında kaçırmak istemeyeceğiniz bir fırsat.
Nereden Alınır?

MPG Z490 GAMING CARBON WIFI
MSI MPG Z490 Gaming Carbon WiFi anakart, Intel’in 10.nesil Comet Lake işlemcilerini destekleyen yepyeni LGA 1200 soketini kullanıyor. Oyunculara için mükemmel uyum sağlayacak bu anakart i5 ve i7 Comet Lake işlemcilerle kullanılabilir!
Nereden Alınır?

MAG Z490 TOMAHAWK
Giriş seviyesi, fakat inanılmaz bir anakart şimdi 10.nesil Intel® işlemcilere destek veriyor! MAG Z490 Tomahawk, güvenilir yapısıyla tüm giriş seviyesi oyuncuları bir üst sınıfa taşıyacak. Tamamen dijital güç tasarımı ve Core Boost ile çok daha iyi bir performansa sahip. En önemli özelliklerin tamamen entegre edildiği yapısı ile her sistemde harika bir potansiyele sahip!
Nereden Alınır?

MAG CORELIQUID 240R
Sağlam fakat esnek bir yapıya sahip MAG CORELIQUID 240R, birçok Intel anakart ile uyum sağlayan güvenli bir kurulum sistemi ile geliyor. Son derece verimli ısı giderim teknolojisi ile güvenli ve dayanıklı bir sıvı soğutucudan beklediğiniz her özelliğe sahip.
Nereden Alınır?

Optix MAG274QRF-QD
MSI Optix MAG274QRF-QD eSports oyuncu monitörü ile zaferinizin ihtişamını gözlerinizle görün. 165hz tazeleme oranı ve 1 ms GTG tepki süresi ile Optix MAG274QRF-QD, rakiplerinizi toza dönüştürmek için ihtiyacınız olan avantajı gözler önüne seriyor.
Nereden Alınır?

Optix MAG272CQR
Oyunlarınızı tam da tasarlandıkları şekilde oynamak ister misiniz? MSI Optix MAG272CQR kavisli oyuncu monitörü, özellikle bu amaç için üretildi. FreeSync teknolojisi sayesinde görüntüde yırtılma ve kırılma olmayan, sizi oyunun içine hapsedecek bir deneyim sunuyor.
Nereden Alınır?

PRO Serisi
Evden çalışan profesyoneller ve uzaktan eğitim alan öğrenciler için MSI PRO serisi daha verimli ve üretken bir süreç için en iyi seçim.

CUBI 5 10M
Cubi 5 10M, dünyada 10.Nesil Intel gen 10 Comet Lake işlemci kullanan yüksek enerji verimliliğine sahip ilk Mini-PC. Sizi her zaman iş akışınızda tutacak işlem performansı ile gittiğiniz her yere taşıyabilirsiniz. Evinizdeki Media Center’ın nerede olduğunu merak eden arkadaşınızı şaşırtmak istiyorsanız bu ufak bilgisayarın göründüğünden kat kat güçlü olduğunu hatırlayın.
Nereden Alınır?

PRO 24X 10M
2020’nin EN İYİ tatil hediyesi ödülü sahibi PRO 24X 10M, uzaktan eğitim alan öğrenciler ya da evden çalışan profesyoneller için en iyi armağan. 10. Nesil Intel® Core™ işlemcisi ile önceki nesil işlemcilerin performansını geride bırakıyor.

Nereden Alınır?

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Cehennemin Kapıları Diablo Immortal Teknik Alfası’yla Yeniden Aralanıyor

Previous article

DRAGON QUEST XI S: Echoes of an Elusive Age – DE İnceleme

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Haberler