Haberler

Kinguin ve İninal’dan Bahar Kampanyası

0

Dünyanın en büyük çevrimiçi dijital oyun mağazalarından biri olan Kinguin ve Türkiye’nin önde gelen yeni nesil ödeme platformu İninal, oyun tutkunlarını sevindirecek bir kampanyaya imza atıyor. Nisan’ın ilk haftası boyunca devam edecek kampanya ile hem birçok oyuna cazip fiyatlarla sahip olma hem de Kinguin ve İninal’dan hediye kazanma şansı oyunseverlerin olacak.

7 Nisan 2017’ye kadar devam edecek kampanyanın ilk sürprizi 250’den fazla oyunda %14 ila %90 arasında değişen indirim oranları. Aralarında yakın zamanda çıkmış en popüler isimlerin da olduğu, her zevke hitap eden bir oyun bulmak mümkün. İndirimdeki oyunlara birkaç örnek vermek gerekirse:

  • Mass Effect Andromeda 154,27 TL
  • NieR Automata: 165,46 TL
  • Battlefield 1: 129,58 TL
  • Shadow of Mordor GOTY Edition: 14,85 TL
  • ARK: Survial Evolved: 32,37 TL
  • GTA V: 84,83 TL

Bu oyunlara cazip fiyatlarla sahip olmak ve indirimdeki tüm oyunları görmek için buraya tıklayın. Ayrıca alışverişleriniz esnasında ININAL kodunu kullanarak fazladan %3 indirim kazanabilirsiniz.

Bahar kampanyasının tek sürprizi indirimlerden ibaret değil. 7 Nisan’a kadar sürecek çekilişe katılan şanslı kişiler Kinguin’den 10 euro değerinde hediye çeki veya İninal’dan 25 TL’lik İninal bakiyesi kazanacaklar. Buraya tıklayarak katılabileceğiniz çekilişin kuralları ise şöyle:

1) Kinguin’den, ininal ödeme yöntemini kullanarak herhangi bir sipariş verin. Kampanya sitedeki tüm ürünler için geçerlidir ve alışverişlerde alt sınır yoktur.

2) Sipariş numaranızı çekiliş sayfasındaki gleam.io uygulamasına girin.

3) “Oyun dünyasında tasarlanan en güzel evren hangisidir? Niçin?” sorusuna yaratıcı bir cevap verin. En ilginç cevaplar hediye çekleri ile ödüllendirilecek.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

It Filminin İlk Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayımlandı

Previous article

En İyi Oyunlarda %70’e Varan İndirimler

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Haberler