Haberler

Lego Marvel’s Avengers Türkiye’de ilk kez Marmara Forum’da

0

Dünyanın önde gelen video oyun, konsol ve aksesuar firmalarının Türkiye’deki lider distribütörü Aral, oyun severleri muhteşem bir organizasyona davet ediyor. Türkiye’de ilk defa 12 – 13 Aralık tarihleri arasında Marmara Forum’da düzenlenecek olan Lego Marvel’s Avengers etkinliği, oyun tutkunlarına unutamayacakları bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor. Dünya’da sınırlı ülkelerde yapılan Lego Marvel’s Avengers etkinlikleri, katılımcılara yurtdışından özel getirilen PlayStation 4 konsollarında oyunu ilk deneyimleme fırsatı sunuyor.

 

Lego Marvel’s Avengers satışa çıkmadan önce Marmara Forum’da! 26 Ocak tarihide satışa sunulacak olan Marvel’s Avengers raflardaki yerini almadan önce oyunculara ilk kez buluşacak ve oyuncular Marvel karakterlerinin büyülü dünyasında ilk yolculuklarına çıkacaklar. Keşfe ilk çıkanlardan olmak istiyorsan, geri sayım başladı…

 

Etkinliğe katılıp, alanda #yenilmezlermarmaraforumda hashtagi ile sosyal medyada paylaşım yapan üç şanslı katılımcıya sürpriz hediyeler verilecek. Ayrıca Marmara Forum ve Aral sosyal medya hesaplarında yapılacak yarışmaya katılıp, kazanan kişiye Lego Marvel’s Avengers hediye edilecek.

 

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

League of Legends Dünya Şampiyonası Finali’nde İzlenme Rekoru

Previous article

KarıKoca Gaming Evolved AMD İnceleme Sistemi Hazır!

Next article

You may also like

More in Haberler