Haberler

Mafia III 7 Ekim 2016’da Geliyor

0

 

2K ve Hangar 13 bugün popüler organize suç oyunu serisinin yeni oyunu olan Mafia III’ün 7 Ekim 2016 tarihinde çıkacağını duyurdu. Mafia III’ün Collector’s, Deluxe ve Standard versiyonları PlayStation 4 bilgisayar eğlence sistemi, Xbox One ve Windows PC için çıkacak.

Mafia III New Orleans’ın yeniden tasavvur edilen versiyonu olan 1968’lerin New Bordeaux şehrinde geçecek ve dönemin araçları, modası ve müziğiyle eksiksiz bir şehir sunacak. Vietnam’da yıllarca savaşan Lincoln Clay şu gerçeğin farkındaydı: aile doğduğunda birlikte olduğun değil, uğruna öldüğün kişilerdi. New Bordeaux’taki evine geri dönen Lincoln suç geçmişinden kaçmaya çalışıyordu. Ama ailesi olarak gördüğü çete İtalyan Mafyasının ihanetine uğrayıp ortadan kaldırıldığında, Lincoln kendisine geçmişin küllerinden yeni bir aile yarattı ve sorumlulardan intikam alma amacıyla yola çıktı. New Bordeaux’un zorlu sokaklarında hayatta kalabilmek için heyecanlı silahlı çatışmalar, acımasız yumruk yumruğa dövüşler, zorlu kararlar ve sokak kuralları gerekli olacak. Ama doğru bir ekiple bu şehrin yeraltı dünyasının başına geçmek gayet mümkün…

Mafia III 2K’nın gurur duyduğu ve benzersiz anlatım deneyimleri yaratma mirasını sürdürdüğünü dile getiren 2K başkanı Christoph Hartmann, “interaktif hikaye anlatımında yeni bir standart belirlemeye hazırlanıyor. Hangar 13’ün yönetiminde, Haden Blackman ve yetenekli geliştiricilerden oluşan ekibi bu Ekim ayında unutulmaz bir deneyim sunmaya kararlılar” diye konuştu.

Mafia III seriye kendi suç ekosistemine sahip gerçek bir açık dünya kazandırırken, önceki Mafia oyunlarına ün kazandıran güçlü anlatımı ve etkileyici atmosferi de koruyor diye konuşan Hangar 13’ün stüdyo lideri ve kreatif direktörü Haden Blackman, “1968’teki New Bordeaux suç, ihanet, sadakat ve intikamla yoğrulmuş hikayemiz için benzersiz ve güçlü bir zemin sunuyor..” dedi.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Huawei Teknoloji Günü 27 Nisan’da Ankara’da

Previous article

Sennheiser Momentum Serisi Yenilendi

Next article

You may also like

More in Haberler