Haberler

Minecraft’in Keyfini PlayStation 4’te Çıkarın

0

Sony, Minecraft’in PS4 Edition’ının başarılı dijital lansmanın ardından, perakende disk sürümünü de 3 Ekim tarihinde piyasaya süreceğini duyurdu.

Sony, oyun severlerin yüzünü güldüren haberlerine bir yenisini daha ekledi: Minecraft: PlayStation 4 Edition, bu ayın başından itibaren temin edilebiliyor. Dünya çapında milyonlarca oyuncunun tutkunu olduğu MineCraft’in, PS4 Edition’ının başarılı dijital lansmanın ardından, perakende disk sürümü de 3 Ekim tarihinde piyasaya sürülecek.

En üst düzeyde Minecraft deneyimini arayanlar için, PS4 Edition, PS3 üzerinde kullanılabilenden 36 kat daha büyük dünyalar sunuyor. Mevcut oyuncular, PS3 üzerinde kaydettikleri oyunları PS4 Edition’a taşıyabiliyor, böylece muazzam yapıları üzerinde çalışmaya devam edebiliyor veya Nether’e doğru daha da derinlere dalabiliyorlar.

Mümkün olan en iyi Minecraft deneyimi…

PS4 üzerinde mümkün olan en iyi Minecraft deneyimine sahip olabilmek için, 3 Ekim’de 1. gün yaması sunulacak. Minecraft’in PS Vita Edition’ı ile ilgili, PS3 Edition ve PS Vita Edition arasında Cross-Buy özelliğinin kullanımına dair detayları da içeren bilgiler ise önümüzdeki birkaç hafta içinde açıklanacak.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

PlayStation Plus Bu Hafta Sonu Ücretsiz

Previous article

Ecclestone VOLKICAR’ı İnceledi

Next article

You may also like

More in Haberler