Haberler

Need For Şahin ile Yanlayın!

0

Türk oyun şirketi Atom Games’in, Google Play mağazası üzerinden oyun severlerin beğenisine ücretsiz olarak sunduğu Need For Şahin mobil oyununa drift (yanlama) modu geldi.

 

Kısa sürede Google Play Store’da en iyi oyunlar arasına giren ve son günlerin en çok oynanan oyunu Need For Şahin oyununa yeni gelen drift modu ile oyuncular Haydarpaşa Liman’ının birebir simüle edildiği haritada drift yaparak adrenalinlerine adrenalin katacak. Yeni modda oyuncular, efsane arabalar Şahin ve Kartal ile Haydarpaşa Limanında 1,5 dakika boyunca drift yaparak drift puanlarını artırmaya çalışıyor.

 

Öte yandan Atom Games yaptığı açıklamada oyunculardan gelen yoğun talep üzerine drift modunu kısa süre içerisinde tamamladıklarını belirterek oyuna modifiye seçeneğinin de çok yakın bir zamanda geleceği müjdesini verdi. Böylece oyuncular modifiye seçeneği ile diledikleri renklerde seçtikleri arabalarını kendi göz zevklerine göre modifiye edip drift ve yarış heyecanını doyasıya yaşayabilecek.

 

Yeni gelen drift modu dışında oyuncular, oyunda birebir İstanbul’un Beşiktaş semtinden uyarlanmış zorlu parkuru hızlı bir şekilde tamamlamaya çalışırken dilediklerinde, zaman yarışlarına da katılabiliyor.

 

Yüksek kaliteli 3D görüntüsü ile dikkat çeken oyun kolay oynanabilirliğiyle de öne çıkıyor: Kullanacağınız arabanın rengini seçin; gaza basın, hızlanın ve diğerlerini geride bırakın.

 

Android İndirme Linki:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.atomgames.needforsahin

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Geek Dövmeleri

Previous article

Türkiye’nin İlk Bağımsız Dijital Oyun Mağazası Voidu Yayında

Next article

You may also like

More in Haberler