Haberler

NVIDIA’dan Gears Of War 4 İçin Özel Çalışma

0

NVIDIA bugün yaptığı bir duyuru ile Gears Of War 4 için özel çalışmasını duyurdu. Yapılan duyuruyu hemen aşağıda bulabilirsiniz.

2016’da piyasaya sürülen oyunlar arasında en heyecanla beklenenler arasında ve bu oyunu 4K oynamak istiyorsanız, bir NVIDIA Pascal grafik kartına ihtiyacınız olacak. Bugün Türkiye saati ile 16:00’dan itibaren kampanyaya dahil olan yetkili satıcılarımızdan alınan GeForce GTX 1080 veya GTX 1070 grafik kartı, sistem veya dizüstü bilgisayarın yanında Gears Of War 4 dijital oyun kodu ücretsiz edinilebilecek.

20 Eylül 2016’dan 30 Ekim 2016’ya kadar sürecek bu kampanyadan yararlanan her oyuncu, tam sürüm bir oyun yüklemesinin yanı sıra, oyunu Xbox One’da da oynayabilecek. Bu, PC oyunculuğuna geçiş yapmak isteyen oyuncular için mükemmel bir fırsat. Oyundaki kayıtları, edinimleri ve açtığı kilitler her iki versiyon arasında tam olarak senkronize çalışacak.

Gears of War 4, efsanevi savaş kahramanı Marcus Fenix’in oğlu JD Fenix’in hikayesini işliyor. Köylerine düzenlenen bir saldırı sonrasında, JD ve arkadaşlarının, sevdikleri kişileri Swarm diye bilinen yeni, korkunç bir düşmandan kurtarmak için Sera’nın derinliklerine gitmeleri gerekiyor.

Gears of War 4, GTX 1080 ile 4K Oyun Deneyimi Videosu:

Gears of War 4 Bundle Kampanyası Türkiye Sayfası (kampanyaya dahil olan yetkili satıcılar devamlı artmaktadır, güncel listeyi görmek için bu sayfa ara ara ziyaret edilebilir):

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Casper, Excalibur Ailesini G500 ile Genişletiyor!

Previous article

Crush Online Açık Betası Başladı

Next article

You may also like

More in Haberler